Bluetooth rádio Camry CR 1183

Značka: CAMRY

Bluetooth rádio Camry CR1183 používa Bluetooth 5

64,99

O produkte: Bluetooth rádio Camry CR 1183

2569dc39-2cce-4e44-8ca5-1937bcdae028

Hlavný popis produktu

Bluetooth rádio Camry CR1183 používa Bluetooth 5.0, vďaka ktorému môžeme počúvať hudbu pripojením ďalších zariadení k rádiu: počítač, smartphone alebo tablet. Toto je zaujímavé riešenie, ak chcete počúvať svojich obľúbených interpretov. USB vám tiež umožňuje počúvať súbory MP3 a vďaka SD karte môžete ľahko počúvať celé albumy vašich obľúbených interpretov. Rádio má pamäť, ktorá umožňuje uložiť 50 staníc. Batéria s kapacitou 2 600 mAh umožňuje používať prijímač niekoľko hodín a reproduktory 2x8 W vám umožnia vychutnať si čistý a ostrý zvuk.
Rádio je vo väčšine domácností nepostrádateľným vybavením. Vďaka nemu môžeme počúvať obľúbenú hudbu kedykoľvek počas dňa alebo v noci alebo byť v obraze so svetovými udalosťami. Rádio je tiež ďalším prvkom, ktorý zdobí naše interiéry. Bluetooth rádio Camry CR1183 splní všetko čo od rádia očakávame a ešte omnoho viac!

Charakteristika a technické údaje:
Bluetooth 5.0
FM rádio
Prehrávanie USB (MP3, FLAC)
AUX
Prehrávanie SD karty (MP3, FLAC)
Pamäť 50 staníc
2 600 mAh batéria
RMS 16W (2x8W reproduktory)
Hodiny

Rádio je dôležitou súčasťou výbavy našej zbierky zariadení, pomocou ktorej je možné zdôrazniť zvolený štýl interiéru. Môžeme si ich kúpiť z hľadiska našich preferencií a miesta, kde budú stáť. Produkt CR1183 má originálny dizajn odkazujúci na časy minulé. Kombinácia drevených a kovových prvkov, štýlová povrchová úprava vpredu a rukoväť na prenášanie je zaujímavou kombináciou rôznych štýlov. Prichádza na rad prijímač, ktorý v práci počúvali naši starí rodičia a rodičia. Rádio zaberá málo miesta, takže bude určite dobre fungovať na kuchynskom parapete, v spálni, detskej izbe a v obývacej izbe. Gombíky umiestnené vpredu umožňujú bezproblémové ovládanie prístroja. Vďaka svojmu originálnemu dizajnu sa toto rádio stáva nielen praktickým zariadením, ktoré vám spríjemní voľný čas, ale aj zaujímavým doplnkom.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.