Bluetooth rádio Camry CR 1165

Značka: CAMRY

Bluetooth rádio Camry CR1165 je zariadenie ideálne pre ľudí, pre ktorých je počúvanie správ alebo hudby dôležitým prvkom každého dňa

39,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Bluetooth rádio Camry CR 1165

7b8fbd6b-9108-4e79-b0f1-ea358fd6f967

Hlavný popis produktu

Bluetooth rádio Camry CR1165 je zariadenie ideálne pre ľudí, pre ktorých je počúvanie správ alebo hudby dôležitým prvkom každého dňa. Vďaka malým rozmerom je možné rádio umiestniť takmer kdekoľvek, tiež na úzku poličku alebo na parapet, vďaka zabudovanému podsvieteniu je skvelé ako pomôcka na slabo osvetlených pracovných doskách. CR 1165 však nie je len rádio - má tiež bluetooth reproduktor a funkciu USB nabíjačky.
Ako hovorí ľudové príslovie, hudba upokojuje mravy. A niečo na tom je! Mnoho z nás si nevie predstaviť deň bez obľúbených melódií alebo iba počúvania rádia či správ. Každodenné aktivity zaberú menej času, keď ich robíme pri obľúbenej hudbe. Energická pieseň nám môže dodať energiu a môže zlepšiť našu náladu. Ak si ceníte moderné riešenia a technologické inovácie, máme pre vás niečo! Rádio CAMRY CR 1165 je zaujímavé riešenie pre každého hudobného nadšenca!

Charakteristika a technické údaje:
FM rádio
Bluetooth
Automatické vyhľadávanie staníc
USB nabíjačka
Zabudované svetlo
Vstavaná nabíjateľná batéria
Odnímateľná zástrčka

Rádio často vyberáme s ohľadom na interiérový dizajn a tiež kupujeme model, ktorý má funkcie, ktoré nás zaujímajú najviac. Camry CR1165 je veľmi inovatívne a pohodlné riešenie, ktoré uspokojí nadšencov elegancie a technológie. Rádio vďaka kompaktnému dizajnu nezaberie veľa miesta. Môžete ho nastaviť všade, kde máte voľné miesto. Úzka polica, malá knižnica alebo malý stolík? Žiaden problém! Biela farba krytu znamená, že rádio sa zmestí kamkoľvek a s akýmkoľvek štýlom dekorácie! Automatické vyhľadávanie vám rýchlo pomôže nájsť obľúbenú rozhlasovú stanicu. Zabudovaná LED žiarovka tiež uľahčuje používanie rádia v tme. A zabudovaná batéria a odpojiteľná zástrčka sú veľmi pohodlné, keď chcete rýchlo pripojiť rádio k elektrickej zásuvke. Stačí ho zapojiť a môžete si vychutnať nádherné zvuky.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.