Biomed NATURAL WHITENING ústna voda

1×500 ml, ústna voda

Značka: BIOMED

99 % prírodná jemne bieliaca ústna voda s kokosovým extraktom, enzýmom papain a multiminerálnym komplexom. Antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, fascinujúca kokosová príchuť.

5,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Biomed NATURAL WHITENING ústna voda 1×500 ml, ústna voda

X020551

Hlavný popis produktu

Z 99 % prírodná bieliaca ústna voda s L-arginínom, multiminerálnym aktívnym komplexom, jemne bieli zubnú sklovinu a vďaka enzýmu z papáje (papaín) tiež účinne rozkladá bielkovinový povlak. Biotechnológia s L-arginínom a multiminerálnym aktívnym komplexom vrátane zinku, medi a horčíka pomáha posilňovať a obnovovať zubnú sklovinu. Ústna voda dopĺňa komplexnú ústnu hygienu, je vhodná pre celú rodinu vrátane detí od 6 rokov, vegánov a vegetariánov.
Neobsahuje alkohol, fluorid, lepok, SLES, PEG, chlórhexidín. Účinky klinicky overené.

Vytvorené s láskou k ľuďom a planéte. Šetrný a účinný výrobok pre dospelých a deti od 6 rokov.

Aktívne zložky:
- Prírodný enzým papaín z papáje na jemné bielenie a odstraňovanie zubného povlaku
- Výťažok z kokosu pomáha predchádzať zápalu ďasien
- Výťažky z skorocelu a brezových listov upokojujú ďasná, chránia pred zubným kazom a pôsobia protizápalovo
- L-arginín a multiminerálny aktívny komplex obohatený o zinok, meď a horčík na posilnenie a obnovu skloviny

Použitie:
Naplňte uzáver fľaše ústnou vodou. Neriediť vodou. Minútu vyplachujte ústa a potom vypľujte. Neprehltnite. Deti mladšie ako 8 rokov by mali ústnu vodu používať pod dohľadom dospelej osoby. Pre zdravé ďasná a zuby používajte ústnu vodu každý deň po jedle.
Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte v kombinácii so zubnými pastami a zubnými kefkami BIOMED. Ústna voda sa odporúča pre celú rodinu: deti od 6 rokov a dospelých. Jemné bielenie až o 0,5 odtieňa pri použití so zubnou pastou Biomed Superwhite.

Zloženie:
Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Benzyl Alcohol, Xylitol, Polyglyceryl-4 Laurate/Sebacate, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate, Sodium Coco-Sulfate, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Menthol, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Arginine, Aroma, Mannitol, Papain, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Pentylene Glycol, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Plantago Lanceolata Leaf Extract, Copper Gluconate, Betula Alba Leaf Extract, Citric Acid.
* Bez fluoridu a alkoholu.

100 % recyklovateľné
Fľaša je recyklovateľná. Dajme jej spoločne druhý život a zabráňme vzniku 400 g emisií CO2 (čo je úspora energie pri vypnutí žiarovky na 20 hodín). Uzáver, fľaša a etiketa sú recyklovateľné.
Vyrobené v EÚ.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.