BIODERMA Sébium Kerato+

1×30 ml, gél-krém proti nedokonalostiam s vysokou toleranciou

Značka: BIODERMA
Produktový rad: Sébium
5.0

Gél-krém, ktorý poskytuje viditeľný účinok na pupienky, čierne bodky a jazvy už po 2 dňoch. Vysoko tolerantný.

Na sklade v eshope
10,87 ušetríte 3,62 €

Pôvodná cena 14,49 €, zľava 25%

Najnižšia cena pred zľavou: 14.49 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: BIODERMA Sébium Kerato+ 1×30 ml, gél-krém proti nedokonalostiam s vysokou toleranciou

X64875 ADC

Sébium Kerato+ 30 ml | Gél-krém proti nedokonalostiam s vysokou toleranciou

Akné je bežné kožné ochorenie, ktoré sa prejavuje čiernymi bodkami a bielymi alebo červenými škvrnami s rôznym stupňom závažnosti. V mnohých prípadoch mierneho akné nie je potrebné užívať lieky, ale napriek tomu ich stupeň závažnosti stačí na to, aby sme sa cítili nepríjemne.Niektoré prípravky sú účinné, ale môžu byť pre pleť príliš drsné alebo dráždivé, zatiaľ čo iné sú veľmi dobre znášané, ale nie sú príliš účinné.

Pre správnu a trvalú liečbu potrebuje pleť so sklonom k akné produkt zaručujúci vysokú ÚČINNOSŤ, aby boli rýchlo vidieť výsledky a vysokú TOLERANCIU, ktorá umožní každodennú aplikáciu a zabráni podráždeniu.

Bioderma Sébium Kerato+ je pleťový krém proti nedokonalostiam zmiešanej, mastnej alebo aknóznej pleti. Dermatologické riešenie zaručuje vysokú účinnosť v kombinácii s vysokou toleranciou, ktoré vás zbavia vyrážok, čiernych bodiek a jaziev po akné.

Ako funguje?

Pleť so sklonom k akné je bežným kožným ochorením, ktoré sa prejavuje čiernymi bodkami, pupienkami a jazvami s rôznym stupňom závažnosti. Táto dermatologická novinka, vyvinutá pri pokročilom výskume spoločnosti Bioderma, je 1. gélovým krémom, ktorý účinne a rýchlo pôsobí na pupienky, čierne bodky a jazvy po akné bez toho, aby dráždil pokožku. Táto jedinečná ekobiologická receptúra bola vyvinutá s exkluzívnym duom keratolytických aktívnych látok, ktoré boli vybrané špeciálne pre svoju vysokú účinnosť na vyrážky a zároveň zachovávajú komfort pleti: Tato kombinácia obsahuje:

 • Kyselina salicylová (1,8 %) účinkuje na povrchu a uvoľňuje upchané póry. Má keratolytický účinok, redukuje nedokonalosti a zabraňuje ich vzniku.
 • Ester kyseliny jablčnej (10 %) uvoľňuje upchané póry a znižuje tvorbu kožného mazu. Pôsobí až v mazovej žľaze. Keratolytický účinok pôsobí do hĺbky pleti. Znižuje produkciu kožného mazu, hydratuje a neirituje pokožku. Veľmi vysoká tolerancia

Tieto aktívne látky účinkujú na povrchu aj v hĺbke pleti a nenarúšajú prirodzené pH pleti. Produkt Sébium Kerato+ obsahuje unikátny patent FluidactivTM, ktorý biologickou cestou reguluje kvalitu
kožného mazu, zabraňuje upchávaniu pórov a obmedzuje vznik nedokonalostí. Krém je jemne parfumovaný.

Benefity Sébium Kerato+

 • Účinný na pupienky, čierne bodky a jazvy po akné už po 2 dňoch (1)
 • Vysoká tolerancia (1)
 •  8 hodinová hydratácia (2)
 • Nevysušuje (3)
 • Pokožka je čistejšia a jemnejšia.
 • Trvalé výsledky.

Výsledky so Sébium Kerato+:

Exkluzívne DUO KERATOLYTICKÝCH LÁTOK (kyselina salicylová + ester kyseliny jablčnej), účinné pri prirodzenom pH pleti, pôsobí na povrchu aj v hĺbke pleti a odstraňuje vyrážky, čierne bodky a jazvy po akné, pričom zachováva komfort pleti.

Výsledky štúdií a testov:

 • Okamžité výsledky - viditeľná účinnosť už po 2 dňoch (1): Účinný na pupienky, čierne bodky a
  jazvy už po 2 dňoch.
  -19 % výskytu pupienkov
  -20 % jaziev po akné
  +23 % zjednotenia pleti
 • Trvalé výsledky (po 28 dňoch) (1):
  -41 % výskytu pupienkov
  -36 % jaziev
  +60 % zjednotenia pleti
 • Vysoká tolerancia - 97 %
 •  8 hodinová hydratácia (2)
 • Komfort pleti: Nevysušuje / nedráždi (3)

(1) Klinická štúdia v monoterapii na 30 pacientoch s miernym až stredne tažkým akné, 2021
(2) Hodnotenie hydratačného účinku počas 8 hodín na 10 subjektov
(3) Užívateľský test pod dermatologickou kontrolou na 33 subjektoch s aknóznou pleťou, 2021

Návod na použitie:

Aplikujte Sébium Kerato+ ráno a/alebo večer na suchú a vyčistenú pleť raz alebo dvakrát denne. Aplikujte na celú tvár alebo len na problematické partie, ideálne po vyčistení pleti produktom hygieny z radu Sébium.

Jemne vmasírujte, kým sa nevstrebe. Používajte pri prvých známkach vzniku nedokonalostí. Možno použiť po lekárskom ošetrení ako monoterapiu na predĺženie jeho účinkov. Nepoužívajte Sébium Kerato+ spolu s izotretinoínom alebo keratolytickou liečbou. Nelepivá, nemastná gelovo-krémová textúra.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.