BIODERMA Hydrabio Krém, intenzívna hydratácia veľmi suchej pleti

1×50 ml, hydratačný pleťový krém

Značka: BIODERMA
Produktový rad: Hydrabio
4.7

Hydratačná starostlivosť s výživnou textúrou na suchú až veľmi suchú citlivú pleť.

19,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BIODERMA Hydrabio Krém, intenzívna hydratácia veľmi suchej pleti 1×50 ml, hydratačný pleťový krém

X27934 ADC

Hlavný popis produktu

Výživný hydratačný krém intenzívne a dlhodobo hydratuje, vyhladzuje a rozjasňuje suchú až veľmi suchú citlivú pleť. Vďaka obsahu antioxidantu, vitamínu E, chráni pleť pred predčasným starnutím. Má bohatú krémovú nemastnú textúru. Hodí sa skvele taktiež ako podklad pod make-up.

BENEFITY:
Dlhodobo a hlboko hydratuje a vyživuje
Zjemňuje textúru pleti a zdôrazňuje jej jas
Prináša pocit mäkkosti a pohodlia
Veľmi dobrá znášanlivosť – Nekomedogénny – Dobrý podklad pod make-up – Svieža a ľahká parfumácia

*Dvojito zaslepené skúšanie u 10 dobrovoľníkov vo veku 34 až 65 rokov so suchou alebo s mierne hydratovanou pokožkou, počas 8 hodín.

DLHODOBÉ VÝSLEDKY:
Hydratuje
Účinnosť pri hydratácii: 8h (2)
Prehlbuje jas pleti
Jasnejšia pleť: 74 % (1)

(1) Užívateľský test u 23 dobrovoľníkov vo veku 18 až 45 rokov so suchou až s veľmi suchou pokožkou, počas 8 dní.
(2) Dvojito zaslepené skúšanie u 10 dobrovoľníkov vo veku 34 až 65 rokov so suchou alebo s mierne hydratovanou pokožkou, počas 8 hodín.

ČO SA DEJE VO VAŠEJ POKOŽKE?
Každý deň stráca pleť vodu a táto každodenná strata trápi všetkých mužov aj ženy každého veku alebo typu pleti po celom svete. Pokožka je šikovný a dynamický ekosystém, ktorý je v permanentnej interakcii s prostredím. Za normálnych podmienok by sa pokožka prirodzene znovu hydratovala, ale niektoré vonkajšie faktory, ako napríklad znečistenie, UV žiarenie, tabak, alkohol, únava, stres a klimatické zmeny zvyšujú dehydratáciu pokožky a oslabujú tak jej prirodzené mechanizmy. Pleť už nie je schopná správne regenerovať prirodzenú hydratáciu a je dehydrovaná. Pleť vyzerá unavene, začnú sa tvoriť jemné vrásky a objavuje sa pocit pnutia. Pleť stráca svoj prirodzený odtieň a stáva sa mdlou.

AKO FUNGUJE Hydrabio Krém?
Hydrabio Krém s unikátnym patentom Aquagenium™ okamžite a dlhodobo hydratuje. Znovu učí pleť, ako aktivovať svoje prirodzené hydratačné schopnosti stimuláciou produkcie aquaporínov (vodných kanálov v pokožke) a udržať tak potrebnú vodu v rovnováhe.
Vďaka emulzii, ktorá je inšpirovaná samotnou štruktúrou pokožky, aktívne zložky patentu Aquagenium™ prenikajú hlboko a cielene. Pokožka tak získava späť svoje prirodzené hydratačné schopnosti,

Hydrabio Krém A VAŠA RUTINA:
Aplikujte ráno a večer na tvár a dekolt po očištení Hydrabio H2O.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.