BELLA HAPPY Pants Nohavičky plienkové jednorazové 4 Maxi (8-14 kg) 24 ks

1×24 ks

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
16,19
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: BELLA HAPPY Pants Nohavičky plienkové jednorazové 4 Maxi (8-14 kg) 24 ks 1×24 ks

X008242

Hlavný popis produktu

Naťahovacie plienkové nohavičky Bella Happy Pants Maxi sú určené deťom s hmotnosťou 8 - 14 kga sú novinkou v sortimente značky Bella Baby Happy.

Batoľa toho vie čím ďalej tým viac a pomaly sa učí nezávislosti v každodennom živote. Väčšinu času trávi hraním a objavovaním sveta okolo seba. Dieťa v tejto vývojovej fáze je veľmi aktívne a živé a niekedy aj netrpezlivé.

Naťahovacie plienkové nohavičky Happy Pants predstavujú ideálne riešenie rýchleho a jednoduchého prebalenia dieťaťa. Vďaka konštrukčnému systému Quick & Easy vyzerajú ako spodná bielizeň a je veľmi ľahké ich obliecť, ale aj rýchlo vyzliecť a to jednoduchým roztrhnutím bočného švu.

Flexibilný pásik okolo pásu umožňuje dokonalé uchytenie v každej pozícii, postranné volániky okolo nožičiek sú pružné a extrémne mäkké a preto nohavičky správne sedia a nikde netlačia a deti ani nevedia, že ich majú. Ich zadoček je v suchu, pretože špeciálna netkaná textília Quick Dry urýchľuje distribúciu vlhkosti po celej dĺžke plienkových nohavičiek.

Nohavičky Happy Pants sú priedušné a umožňujú pokožke dieťatka dýchať. Tým zabraňujú vzniku zaparenín a minimalizujú riziko podráždenia pokožky.

V každom balení sú nohavičky s 2 odlišnými motívmi potlače veselých zvieratiek.

Plienkové nohavičky Happy Pants nie sú parfumované, neobsahujú chlór ani latex a sú dermatologicky testované.

Plienkové nohavičky Happy Pants umožňujú vášmu dieťaťu byť HAPPY.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.