Barbecue Gril TKG EBBQ 1002L

Značka: TKG

Barbecue Gril TKG EBBQ1002L je výsledkom výskumu najväčších grilmajstrov

449,99

O produkte: Barbecue Gril TKG EBBQ 1002L

bf44f753-04bc-496a-bb34-da647885c756

Hlavný popis produktu

"Barbecue Gril TKG EBBQ1002L je výsledkom výskumu najväčších grilmajstrov."

Griluj kdekoľvek chceš!
Miluješ grilované, no nemáš rád nasmradnuté oblečenie a celú prípravu zapaľovania uhlia?
Grilovanie na elektrickom grile má svoje výhody, jedna z nich je sloboda grilovať kdekoľvek je zásuvka. To je veľká výhoda ak žijete v meste, bývate v byte alebo na určitých miestach v meste je použitie uhlia, plynových grilov zakázané. S elektrickým grilom nemáte otvorený oheň, čiže ho môžete použiť na balkóne, terasách, strechách, v záhrade.. Žiadne uhlie, drevo, popol, chemické zapaľovanie, či čakanie na správnu teplotu. Žiadne ťažké plynové bomby. Elektrická zásuvka je jediné, čo potrebujete!

Jednoduché varenie vďaka nastaviteľnej teplote
Nastavením teploty grilu máte všetko pevne vo svojich rukách. Náš gril EBBQ1002L má dokonca rozdelenú grilovaciu zónu na dve separátne ovládateľné grilovacie plochy a tak môžete grilovať na jednej strane na ľahkom „plamienku“ zeleninu a na druhej na ostro opiecť riadny steak.

Jedinečný výzor
TKG EBBQ 1002 L je výsledkom mnohých testov a zapracovaných reálnych skúseností. Gril je tak kombinácia moderného a elegantného vzhľadu, s pevnou a trvácnou stavbou. Telo grilu je nerez a veľmi podstatná je IPX4 ochranná trieda- je VODOTESNÝ. Vrchný kryt grilu je chladný na dotyk, v zadnej strane grilu je skrytá nádobka na prebytočný tuk. Všetko je pohodlné ovládanie a použitie.

Manuálne ovládanie teploty
Elektrický gril vám dá dokonalú kontrolu and grilovaním – práve vďaka regulácií teploty podľa vašej potreby. Uzatvorením veka dosiahnete tiež rovnomernú distribúciu tepla v grilovacom priestore. Žiadne nedopečené stehienko alebo spečené krídelka.

Dve nezávislé varné zóny
Veľká grilovacia platňa s rozmermi 58 x 28 cm má kvalitný nelepivý povrch, vďaka ktorému sa jedlo neprilepí a platňa sa ľahko čistí. Platňa je rozdelená na dve časti, teplotu môžete nastaviť zvlášť pre každú zónu. Okrem rôznej teploty máte zóny rozdelené aj povrchom – jedna zóna je plochá, druhá je s vlnkami.

Hlavné výhody :
Bez otvoreného ohňa grilujete všade!
Jedinečný a elegantný vzhľad
Grilovacia teplota až do 270°C na grilovacej platni, do 175° v grilovacom priestore (dutine) grilu
Teplomer na veku
Veľká grilovacia platňa: 58 x 28 cm
Kvalitný protilepivý povrch grilovacej platne
Manuálne nastavenie teploty
Dve nezávislé grilovacie zóny, každá s indikačným svetlom
Prístroj celý z nerezu
Schválený IPX4 štandard (odolný voči vode a počasiu)
Nádoba na prebytočný tuk a šťavu
Veko s uchopením chladné na dotyk
2500 W výkon


Barbecue Gril TKG EBBQ1002L kombinuje moderný a elegantný vzhľad s pevným dizajnom, ktorý je navrhnutý tak, aby vydržal. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, vodeodolný (IPX úroveň 4 štandard) a jeho široká základňa zaručuje veľmi dobrú stabilitu za každých okolností. Pre vaše pohodlie má tiež zbernú nádrž na kuchynský olej z varenia a Cool-Touch rukoväť. Veľká varná doska s priemerom 58 x 28 cm je pokrytá vysokokvalitným antiadhéznym povlakom, ktorý uľahčí čistenie a zabráni potrebe pridávať olej alebo tuk na varenie. Je rozdelená do dvoch oblastí, kde môžete nastaviť teplotu individuálne. Každá z týchto oblastí je navrhnutá pre iný typ varenia: ryhovaná na jednej strane pre mäso a gril, na druhej strane plochý povrch ("plancha") ideálny na zeleninu alebo ryby. Elektrický gril zaručuje dokonalú kontrolu varenia, vďaka nastavovacím kolieskam teploty a krytu, ktorý umožňuje po uzavretí homogénne rozloženie tepla. Už žiadne pripálené kebaby alebo napoly surové kurčatá ... Budete úspešný ako šéfkuchár!

Charakteristika a technické vlastnosti:
Grilovanie hocikde
Unikátny a elegantný dizajn
Veľký povrch na pečenie: 58 x 28 cm
Vysoko kvalitný nelepivý povlak
Manuálna regulácia teploty
Dve nezávislé varné zóny s kontrolkou
Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele
Schválený štandard IPX4 (Vonkajší a odolný voči vode)
Zásobník na varnú šťavu
Veko s rukoväťou chladnou na dotyk
Rozmery: 67 x 45 x 102 cm
Hmotnosť: 27 kg
Výkon: 2500 W

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách. Grilovanie na elektrickom grile má mnoho výhod, prvou a hlavnou je možnosť využitia na mnohých miestach! Najmä v meste, na terasách alebo strechách, kde sú zo zrejmých bezpečnostných dôvodov zakázané grily na drevené uhlie alebo tiež plynové grily! Žiadne uhlie, kúsky dreva, špinavý popol a chemické zapaľovače ... Žiadne ťažké a objemné plynové fľaše ... Elektrický gril potrebuje iba štandardnú elektrickú zásuvku, aby bol pripravený na prácu! Tento nastaviteľný varný systém navyše umožňuje oveľa väčšiu kontrolu nad teplotou, pri ktorej sa bude vaše mäso, zelenina alebo ryby variť. V prípade TKG EBBQ 1002 L je varná doska dokonca rozdelená na dve úplne nezávislé zóny! Radosť z grilovania s ľahkosťou!

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.