BABY EINSTEIN Hryzačka Ocean Explorers Sea of Sensory™ 3m+

1×1 ks, hryzátko pre deti

Hryzačka Baby Einstein Ocean Explorers Sea of Sensory je súprava 5 menších hryzačiek s motívom oceánu bez BPA, ktoré pomáhajú upokojiť boľavé ďasná dieťaťa a zaujmú ho pestrými farbami a jedinečnými textúrami

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
7,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: BABY EINSTEIN Hryzačka Ocean Explorers Sea of Sensory™ 3m+ 1×1 ks, hryzátko pre deti

X016537

Hlavný popis produktu

Hryzačka Baby Einstein Ocean Explorers Sea of Sensory je súprava 5 menších hryzačiek s motívom oceánu bez BPA, ktoré pomáhajú upokojiť boľavé ďasná dieťaťa a zaujmú ho pestrými farbami a jedinečnými textúrami.
Obsahuje 5 textúrovaných hryzačiek s morskými živočíchmi, z ktorých 2 sú naplnené vodou a chladia pre extra úľavu pri prerezávaní zúbkov. Veľké textúrované tvary sa dieťaťu ľahko uchopujú a rozmanité textúry a žiarivé farby stimulujú zmysly dieťaťa. C krúžok umožňuje pripevniť súpravu hryzačiek k nosičom, kočíkom a prebaľovacím taškám pre upokojenie na cestách.
Vlastnosti - More zmyslov je súprava 5 hryzačiek bez obsahu BPA, ktoré majú textúry pomáhajúce upokojiť boľavé ďasná a zapojiť zmysly dieťaťa. - Veľkú, farebnú súpravu hryzačiek s motívom oceánu dieťa ľahko uchopí a zatrasie ňou. Dve z piatich hryzačiek sú naplnené vodou a dajú sa chladiť pre väčšiu úľavu. - C krúžok pomáha pripevniť hračku ku kočíkom, autosedačkám a nosičom pre upokojenie na cestách. - Jasné farby podporujú vizuálnu stimuláciu a asociáciu farieb. - Čistite vlhkou handričkou.
Rozmery produktu: 23,11 x 16,51 x 6,35 cm

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.