BABY EINSTEIN Hrkálka s aktivitami Cal’s Sensory Shake-up™3m+

1×1 ks, hrkálka pre deti

Hrkálka Baby Einstein Cal's Sensory Shake-up Activity Rattle je multisenzorická hračka navrhnutá tak, aby zapojila dieťatko do zmyslovej hry a podporila jeho vývojové míľniky

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
6,89
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: BABY EINSTEIN Hrkálka s aktivitami Cal’s Sensory Shake-up™3m+ 1×1 ks, hrkálka pre deti

X016536

Hlavný popis produktu

Hrkálka Baby Einstein Cal's Sensory Shake-up Activity Rattle je multisenzorická hračka navrhnutá tak, aby zapojila dieťatko do zmyslovej hry a podporila jeho vývojové míľniky.
Vďaka 5 zmyslovým funkciám môže dieťatko skúmať nové textúry, rozvíjať jemnú motoriku a stimulovať učenie sa o príčinách a následkoch s touto hračkou bez obsahu BPA. Dieťatko bude rado skúmať textúru Calových tykadiel alebo vytvárať hluk trasením korálikov presýpacích hodín, aby sa vytvorili zvuky hrkálky. Na objavovanie príčin a následkov môžu bábätká otáčať hlavou Cala a vydávať cvakavé zvuky alebo používať bezpečné zrkadielko na podstavci hračky na podporu sebapoznávania a radosti. 4 hrkajúce krúžky podporujú jemnú motoriku alebo pomáhajú rodičom učiť batoľatá poznávať farby.
Vysoko kontrastné farby stimulujú vývoj zraku dieťatka a dve ľahko uchopiteľné rukoväte robia z tejto hračky bez batérií dokonalý spôsob, ako zaujať dieťa na cestách.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.