AIKO Soft Care Active Carbon 60x60cm 10ks plienky pre psov s aktívnym uhlím so štyrmi samolepkami na uchytenie

Značka: AIKO

Hygienická podložka s aktívnym uhlím a s viacvrstvovým polymérom, vďaka čomu má mimoriadnu nasiakavosť. Aktívne uhlie prirodzeným spôsobom veľmi vysokou účinnosťou eliminuje zápach.

4,69

O produkte: AIKO Soft Care Active Carbon 60x60cm 10ks plienky pre psov s aktívnym uhlím so štyrmi samolepkami na uchytenie

555c5041-fbe4-4d77-8180-b658eff612b8

Hlavný popis produktu

Hygienická podložka s aktívnym uhlím a s viacvrstvovým polymérom, vďaka čomu má mimoriadnu nasiakavosť. Aktívne uhlie prirodzeným spôsobom veľmi vysokou účinnosťou eliminuje zápach. Návod na použitie: Na spodnej časti podložky sa nachádzajú 4 samolepky, pomocou ktorých môžete podložku prichytiť o podlahu. Spodnú časť samolepiacich rohov odlepte a podložku položte na určené miesto a pritlačte. Podložku položte na zem absorbujúcou stranou smerom hore. Položte na ňu vášho psa vtedy, ak si myslíte, že má urobiť svoju potrebu. Pochváľte svojho miláčika, ak ju urobí na podložku. Ak odíde z podložky, tak ho treba priviesť čo najskôr naspäť a pochváliť ho. Nedávajte podložku na iné miesto, ako je už váš pes zvyknutý, iba by ste ho pomýlili.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.