AEROSLEEP Matrac Evolution + chránič matraca 60x120 cm

1×1 ks, matrac a chránič matraca

Značka: AEROSLEEP
Matrac a chránič matraca z balíka Essential Pack vytvára pre vaše dieťa bezpečné a zdravé prostredie na spanie.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

171,99
Doprava zadarmo

O produkte

X53017

Matrac z mäkkého Airfeltu je veľmi pohodlný a ponúka vynikajúcu oporu, zatiaľ čo chránič matraca chráni nielen matrac, ale aj vaše dieťa. Aerosleep je obojstranný anatomický matrac. Obsahuje špeciálny antialergický materiál (Structura Ortopedica (R)). Je to náplň s veľmi dobrou cirkuláciou vzduchu a vynikajúcimi vlastnosťami, ktoré bránia dieťaťu v potení.

Matrac: Tento matrac má hustotu 30 kg / m3 a jadro je vyrobené z mäkkého Airfeltu. Výsledkom je, že je dostatočne pevný, aby poskytoval dobrú podporu, ale tiež dostatočne mäkký na to, aby malému dieťaťu poskytol príjemné spiace hniezdo. Poťah na matrac je na dotyk mäkký a dá sa prať v práčke pri 60 ° C.

Chránič matraca: Vďaka nášmu chrániči matracov s 3D štruktúrou v tvare včelieho plástu môže vaše dieťa voľne dýchať, dokonca aj keď leží na bruchu. Vďaka trom vrstvám chrániča matraca leží vaše dieťa na vrchnej strane vzduchovej vrstvy, dochádza k malým únikom a vaše dieťa neprichádza do styku s baktériami. Chránič matraca z tohto balenia má základnú povrchovú úpravu bez protišmykovej vrstvy.

Parametre: - Jedna časť matraca je tvrdšia - dá sa použiť, keď je dieťa väčšie a druhá časť je mäkká - Matrac, ale aj samotnú náplň môžete umývať pod tečúcou vodou. - Má certifikát OEKO TEX triedy I. - Poťah na matrac je možné odstrániť a prať v práčke na 60 g.

Veľkosť: 120 x 60 cm.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.