AEROSLEEP Chránič matraca Baby Protect 60x120 cm

1×1 ks, ochrana pred baktériami a alergénmi

Značka: AEROSLEEP
AeroSleep Baby Protect je perfektný chránič, ktorý nielenže udržuje matrac bez baktérií a alergénov, ale chráni aj Vaše dieťa behom spánku.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

73,39
Doprava zadarmo

O produkte

X50783

Tri vrstvy nášho chrániča matracov vytvárajú pre vaše dieťa zdravé a bezpečné prostredie na spanie:

- Prvá vrstva pozostáva z pevnej 3D štruktúry, ktorú nemožno stlačiť rukou. Vďaka tejto štruktúre leží vaše dieťa na vrchnej strane vzduchovej vrstvy, takže vaše dieťa môže voľne dýchať a neprichádzať do styku s baktériami alebo alergénmi.

- Druhá vrstva udržuje vlhkosť a udržuje vaše dieťa v suchu.

- Tretia vrstva je vodotesná a udržuje matrac v suchu. Táto vrstva tiež vytvára bariéru medzi dieťaťom a samotným matracom. Náš chránič matraca je prateľný pri 60 °C. Chránič matraca sa skladá z otvorenej 3D štruktúry medových plástov, cez ktorú voľne prúdi vzduch. Pod priedušnou vrstvou je absorbčná a ochranná vrstva. Vďaka tomu poskytuje chránič AeroSleep Baby Protect dokonalú ochranu matraca. Vďaka maximálnej priedušnosti, Aerosleep pomáha znižovať nasledujúce riziká, ktorým je spiace dieťa vystavené:

- zadusenie: vždy ukladajte Vaše dieťa na spanie na chrbátik. Aj keď sa dieťa v spánku pretočí na bruško, bude stále schopné voľne dýchať.

Riziko zadusenia je podstatne znížené.

- opätovné vdýchnutie CO2: optimálne odvádza vydychovaý vzduch (CO2) a dodáva čerstvý okolitý vzduch. Týmto znižuje nebezpečie opätovného vdýchnutia CO2.

- prehriatie: nadmerné telesné teplo je odvádzané a zároveň je privádzaný čerstvý okolitý vzduch. Udržuje tak telesnú teplotu miminka pod kontrolou a znižuje riziko prehriatia a hromadenia tepla.

Hygiena Baby Protect chrání vaše dieťa pred alergénmi v matraci. Vlhkosť naviac neprenikne do matraca, z ktorého sa pri vlhkosti môže stať liaheň baktérií a plesní. Všetka vlhkosť pretečie cez otvorenú 3D štruktúru a je odvedená prostrednou vrstvou, ktorá vďaka prúdeniu vzduchu rýchle preschne. Dieťa leží na suchom prestieradle a podráždenie pokožky zmizne. Napriepustný ochranný film v spodnej časti udržuje matrac bez baktérií. Tiež predchádza kontaktu Vášho dieťaťa s alergénmi (napr. prach, peľ a roztoče), ktoré sa nachádzajú v matraci. Praktický Chránič AeroSleep Baby Protect treba prať na 60°C , aby sa odstránili všetky alergény a baktérie. Dieťa bude ťažiť z čistého a zdravého spacieho povrchu znovu a znovu. Naviac ani takto vysoká teplota nenaruší 3D štruktúru. Baby Protect je možné použiť na akýkoľvek matrac, je skladný a ľahko prenosný, takže sa môže používať aj keď dieťa spí mimo domova.

Rozmery: 60 x 120 cm


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.