ADVANCE Imunax

1×60 cps, výživový doplnok

Značka: ADVANCE
Imunax obsahuje unikátnu kombináciu 11 prírodných aktívnych látok na slovenskom trhu. Podporuje imunitu a obranyschopnosť. Výživový doplnok vo forme kapsúl.
Na sklade v eshope
16,49
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X30953 ADC

Výživový doplnok obsahuje kombináciu 11 aktívnych látok.

Účinky:

  • Imunitný systém - echinacea, reishi, ženšen, rakytník, vitamín B6, C, kyselina listová a zinok podporujú váš imunutiný systém a prirodzenú obranyschopnosť.
  • Zdravie horných ciest dýchacích - echinacea podporuje zdravie horných dýchacích ciest.
  • Zníženie únavy a vyčerpania - ženšen, vitamín C, vitamín B6 a kyselina listová prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
  • Energia a vitalita - ženšen podporuje vitalitu organizmu. Rakytník podporuje energiu.
  • Ochrana buniek pred voľnými radikálmi - ženšen a vitamín C pôsobí ako antioxidant a prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Balenie: 60 kapsúl

Spôsob použitia

Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 kapsula 1-3x denne. Kapsuly sa užijú vcelku, najlepšie po jedle a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny. Pri dlhodobejšom užívaní sa užíva 1 kapsula denne.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné, dojčiace ženy a osoby trpiace na kardiovaskulárne choroby. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávať mimo dosahu detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.