Bolesť hlavy (40)

Zoradiť podľa
NUROFEN Rapid 400 mg Capsules

1×30 cps, liek proti bolesti

Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktorý patrí do skupiny tzv. nesteroidových protizápalových liekov. Tlmí bolesti, zmierňuje opuchy pri zápaloch a znižuje horúčku. Ibuprofén zabraňuje tvorbe niektorých látok (prostaglandínov), ktoré sa podieľajú v organizme na vzniku bolesti, zápalu a horúčky.
4,99
Nalgesin S

1×30 tbl

Liek s protizápalovým, antipyretickým a analgetickým účinkom. Pomáha tlmiť bolesť rôzneho pôvodu-poúrazové a pooperačné, znižuje teplotu a zápal.
  • Zľava 20%
7,79 9,69 €
Panadol Extra Novum

tbl flm 500 mg/65 mg (blis.PVC/Al) 1x24 ks

Liek proti bolesti a horúčke s obsahom paracetamolu a kofeínu. Panadol Extra Novum, 24 tbl, je určený pre dopelých a deti od 12 rokov.
4,19
Panadol Extra Rapide

1×12 tbl

Liek s analgetickým a antipyretickým účinkom. Obsahuje kofeín. Pomáha tlmiť bolesť a znižovať teplotu. Vhodný pri chrípkovych stavoch. Šumivé tablety.
4,29
Migralgin

1×20 tbl

Liek s analgetickým a antiflogistickým účinkom. Obsahuje kofeín. Znižuje teplotu, zmierňuje tenzné a migrénové bolesti hlavy. Vhodný od 12 rokov.
4,29
ATARALGIN

1×50 tbl, liek

Liek s analgetickým a antipyretickým účinkom. Obsahuje kofeín, guajfenezín. Pomáha tlmiť bolesť, znižuje teplotu, zmenšuje napätie a pôsobí ukľudňujúco. Od 15 rokov. Výhodné 50 tbl balenie.
7,29
NUROFEN 200 mg

1×24 tbl

Liek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Napomáha pri bolestiach hlavy, zubov, svalov. Znižuje teplotu. Zmierňuje opuchy.
2,79
NUROFEN Rapid 400 mg Capsules

1×20 cps, liek proti bolesti

Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, ako sú bolesti hlavy vrátane migrény, bolesti chrbtice, bolesti pri menštruácii, bolesti zubov, pri bolesti svalov a kĺbov, ktoré sprevádzajú chrípku, a pri poraneniach mäkkých tkanív, ako sú pomliaždeniny a vyvrtnutia.
4,89
Ibalgin Rapidcaps 400 mg

1×30 cps, liek proti bolesti

Liek sa používa na zmiernenie bolesti hlavy, migrény, bolesti zubov, bolesti chrbta, bolesti pri menštruácii, bolesti svalov, pri horúčke a príznakoch prechladnutia a chrípky.
  • Zľava 19%
4,69 5,79 €
Panadol Novum 500 mg

1×1 ks, panadol

Liek s analgetickým a antipyretickým účinkom. Pomáha tlmiť bolesť rôzneho pôvodu a znižovať teplotu. Vhodný pri chrípkovych stavoch. Šetrí žalúdok.
1,89
Flector EP 25 mg

1×20 ks, proti bolesti

Liek je určený na zmiernenie bolesti, môže taktiež znížiť zápal a opuch.
5,99
MIG-400

1×30 tbl

Liek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Napomáha pri bolestiach hlavy, zubov, svalov. Znižuje teplotu. Zmierňuje opuchy.
3,19
VALETOL

1×24 tbl, liek

Liek proti bolesti, horúčke a zápalu. Obsahuje paracetamol, propyfenazón a kofeín. Používa sa pri bolesti zubov, hlavy, pri migréne, neuralgii a pod.
3,69
Aspirin 500 mg

1×20 tbl, 500 mg, liek

Liek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Pomáha tlmiť zápal a bolesť rôzneho pôvodu. Znižuje teplotu. Obsahuje kyselinu acetylsalicylovú.
4,29
Ibalgin 200

1×24 tbl, filmom obalené tablety

Liek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Napomáha pri bolestiach hlavy, zubov, svalov. Znižuje teplotu. Zmierňuje opuchy.
3,19
Ibalgin 400

1×24 tbl, liek

Liek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Napomáha pri bolestiach hlavy, zubov, svalov. Znižuje teplotu. Zmierňuje opuchy.
3,39
Panadol Migréna

1×20 tbl

Liek sa používa na akútnu liečbu bolestí hlavy a záchvatov migrény spolu s príznakmi.
6,69
NUROFEN 400 mg

1×24 tbl

Liek s protizápalovým a analgetickým účinkom. Napomáha pri bolestiach hlavy, zubov, svalov. Znižuje teplotu. Zmierňuje opuchy.
3,89
BRUFEN 400

1×30 tbl, liek

BRUFEN 400 pôsobí proti bolesti, znižuje zvýšenú teplotu a má protizápalový účinok. Je určený pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.
  • Zľava 20%
3,89 4,89 €
Nalgesin S

1×20 tbl

Liek s protizápalovým, antipyretickým a analgetickým účinkom. Pomáha tlmiť bolesť rôzneho pôvodu-poúrazové a pooperačné, znižuje teplotu a zápal.
  • Zľava 20%
5,69 7,09 €
Aspirin 500 mg

1×10 tbl, 500 mg, liek

Liek znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal. Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.
2,89
CETALGEN 500 mg/200 mg

1×20 tbl, liek

Liek obsahuje liečivá paracetamol a ibuprofén. Používa sa na krátkodobú liečbu stredne silnej bolesti spojenej s bolesťou hlavy (nie migrénou), chrbta, menštruačnou bolesťou, bolesťou zubov, reumatickou a svalovou bolesťou, nachladnutím a chrípkou, zapáleným hrdlom a horúčkou. Zvlášť vhodný je na bolesť, ktorá si vyžaduje silnejšiu analgéziu (potlačenie bolesti) ako samotný ibuprofén alebo paracetamol.
5,79
Panadol ULTRA

1×12 tbl

Liek s analgetickým a antipyretickým účinkom. Obsahuje kofeín a kodeín. Pomáha tlmiť silnú bolesť a znižovať teplotu. Vhodný pri chrípkovych stavoch.
4,99
Bolesť hlavy

Bolesť hlavy