Privítajte nový vernostný program Dr. Max Club a zamilujte sa do množstva výhod!

31. 1. 2024 · 3 minúty na prečítanie

Nový vernostný program Dr. Max Club je tu! Aké novinky prináša? Zaregistrujte sa a užívajte si výhody po celý rok.

Redakcia Dr.Max
Redakcia Dr.Max
Privítajte nový vernostný program Dr. Max Club a zamilujte sa do množstva výhod!

Ešte viac zliav, klubových cien a benefitov k vašim nákupom v lekárňach i e-shope Dr. Max. To všetko prináša nový vernostný program Dr. Max Club. Čo všetko sa mení a ako si užívať výhody po novom?

Benefity vernostného programu Dr. Max Club

Hlavnou zmenou je prechod od zbierania bodov k nepretržitým zvýhodneným nákupom. Rôzne benefity si tak budete môcť užívať po celý rok. Na čo sa môžete tešiť?

Akcia 2+1 zadarmo na produkty značky Dr. Max po celý rok

Už nemusíte na túto akciu čakať. Benefit si vďaka vernostnej karte Dr. Max budete užívať kedykoľvek po celý rok. Pri ľubovoľnej kombinácii troch produktov privátnych značiek Dr. Max získate produkt s najnižšou cenou zdarma.

Výhodné klubové ceny

Ako člen klubu Dr. Max sa môžete každý mesiac tešiť z nových zliav v e-shope i kamenných predajniach. 

Zľava na recept

S vynoveným vernostným programom získate ešte viac a vyšších zliav z doplatku na lieky. A to až do výšky 50 %. Ako senior máte navyše vďaka karte Dr. Max najväčší výber liekov s nulovým doplatkom. 

Darček k sviatku

Vaše narodeniny alebo meniny vám spríjemníme malou pozornosťou. Stačí uviesť svoj dátum narodenia pri vypĺňaní prihlášky do vernostného programu. 

Možnosť vrátenia tovaru do 14 dní

Ak vám nesadne niektorý z našich produktov značky Dr. Max, do 14 dní ho môžete bez problémov vrátiť. A to aj v prípade, že je jeho obal otvorený alebo poškodený.

Doprava zadarmo

S vernostnou kartou vám už pri nákupe nad 19,90 eur tovar doručíme kuriérom kamkoľvek zadarmo. Pri osobnom odbere v lekárni máte doručenie tovaru zadarmo vždy. 

Vyšetrenia v lekárňach

S nami nemusíte čakať mesiace na odborné vyšetrenia. V lekárňach Dr. Max vám počas otváracích hodín naši farmaceuti spravia potrebné vyšetrenia s 50 % zľavou. V každej lekárni môžete napríklad absolvovať vyšetrenie koncentrácie CRP a až v 78 lekárňach vám zistíme riziko cukrovky, hladinu cholesterolu, riziko ochorenia dny, skryté krvácanie v stolici či príčinu tráviacich ťažkostí.

Pokladničný blok e-mailom

Pri vrátení tovaru nemusíte nosiť fyzický pokladničný blok. Postačí vám ten, ktorý vám pošleme v e-maili. Navyše tak spoločne šetríme planétu.

S vernostnou kartou hráte o dovolenku pre celú rodinu 

Aby toho nebolo málo, vďaka vernostnej karte Dr. Max sa môžete zapojiť aj do súťaže o atraktívne ceny. Stačí, keď do 15. 3. nakúpite online alebo v lekárni za 20 eur a pri nákupe predložíte svoju vernostnú kartu. Automaticky získate súťažný kupón s dvoma kódmi. Jeden slúži ako zľava na nákup v e-shope a s druhým sa zaregistrujete do súťaže. Vyhrať môžete dovolenku pre 4 osoby v maximálnej hodnote až 8000 eur s DPH alebo 20x darčekovú kartu Dr. Max s kreditom až 300 eur.

na obrázku je žena čo ukazuje srdiečko rukami a je na pláži

Ako získať výhody nového vernostného programu?

Ak už máte svoju vernostnú kartu Dr. Max, nepotrebujete žiadnu novú registráciu. Rozšíri sa iba počet výhod, ktoré s ňou získate. Ak náhodou nemáte vytvorené e-shopové konto, vytvoríte si ho jednoducho na stránke Dr. Max a prepojíte s vernostnou kartou.

Ak kartu nemáte, získate ju po registrácii do Dr. Max Club.

Ako sa registrovať do klubu?

  • Na webe – stačí vyplniť formulár, ktorý nájdete na tejto stránke,
  • V aplikácii – aplikáciu Dr. max si stiahnete v obchodoch Google Play a AppStore a následnej sa priamo v nej registrujete. Aplikácia okrem rooh ponúka množstvo ďalších praktických benefitov.
  • Priamo v lekárni – poproste svojho lekárnika alebo lekárničku o registráciu do klubu priamo na mieste.

Využívajte výhody, ktoré vám prináša vernostná karta Dr. max Club. Veríme, že si ich okamžite zamilujete!

O autorovi
Redakcia Dr.Max
Redakcia Dr.Max
Čítať viac od autora
O autorovi
Redakcia Dr.Max
Redakcia Dr.Max
Čítať viac od autora