BRAUN IRT6520 ušný teplomer

1×1 ks, teplomer

Značka: BRAUN

Revolúcia v meraní teploty Aj meranie teploty môže byť príjemným zážitkom - obzvlášť pre malé deti. Tento teplomer Braun IRT 6520 umožňuje merať teplotu iným spôsobom a presnejšie.

97,99
Doprava zadarmo

O produkte: BRAUN IRT6520 ušný teplomer 1×1 ks, teplomer

X41594

Hlavný popis produktu

  • Jedná sa o digitálny ušný teplomer, na ktorom je možné navoliť nastavenia vekové kategórie a obsahuje patentovanú predhriatu meracie sondu.
  • Príjemné meranie teploty Meranie teploty je najmä pre deti často nepríjemnú udalostí. Nielen že nevedia teplomer poriadne držať a dochádza tak k nepresnému merania a teplomer tiež často nepríjemne chladí.
  • Tento teplomer, Braun IRT 6520 s ušným meraním, obsahuje patentovanú predhriatu meracie sondu, vďaka ktorej sa toto všetko razom zmení na úplne normálne činnosť, bez kriku a plaču.
  • Presnosť Navyše teplomer disponuje ExacTemp ™ systémom. Čo je sprievodca pre presné odpočítaní teploty.

Obsahuje tiež svetelnú a zvukovú signalizáciu, ktorá vás upozorní na koniec meranie teploty. Nemusíte tak strážiť čas na hodinkách. Navyše je možné v tomto systéme zvoliť vekovú kategóriu, podľa veku osoby, ktorá si meria teplotu. Dochádza tak ešte k presnejšiemu meranie teploty - najmä u detí je táto funkcia výsadou.Teplomer taktiež funguje ako taký denníček, do ktorého si zaznamenávate údaje o chorobe. Ak chcete vedieť, akú teplotu malo vaše dieťa naposledy, alebo či sa to zlepšuje - jednoducho využite možnosti pamäte teplomera. Teplomer si tak dokáže zapamätať a uložiť v sebe až 9 posledných meraní. Ako pomocník vám teda poslúži aj pri otázkach u doktora, ako choroba postupuje.

Digitálny teplomer s možnosťou nastavenia vekové kategórie- Patentovaná predhriata meracia sonda. - ExacTemp ™ sprievodca pre presné odpočítaní teploty so svetelnou a zvukovou signalizáciou. - Pamäť na posledných 9 meraní.

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.