Krmivá (199)

Zoradiť podľa
1×12000 g, krmivo pre psy
Krmivo určené pre dospelé psy k terapii zápalových stavov spôsobených atopiou, alergiou na blšie uhryznutie, alebo potravinovej precitlivenosti/intolerancie.
1×15 kg, psie granule
Granule pre psov Brit Premium by Nature Sensitive 15 kg
1×15 kg, granule
Zvlášť citlivé psy bývajú náchylní k alergiám a zažívacím problémom. Krmivo Brit Premium by Nature Sensitive Lamb týmto problémom pomáha predchádzať vďaka obsahu jahňacieho mäsa (35%) a ryže, vysoko prijateľným surovinám.
1×12 kg, psie granule
Brit Care Junior Large Breed Lamb Rice Super prémiové krmivo pre šteňatá
1×15 000 g, krmivo pre psov
5.0
(1)
Premium by Nature je veľmi ľahko stráviteľné a chutné krmivo. Podporuje zdravý vývoj kostry, kostí, kĺbov a zubov. Podporuje imunitu a kondíciu. Vhodné na optimálny rast tela a svalov.
1×15 000 g, krmivo pre psov
Kompletné krmivo pre psov.
1×15 000 g, krmivo pre psov
Premium by Nature je ľahko stráviteľné chutné krmivo. Je vytvorené s ohľadom na rôznorodosť plemien. Obsahuje starostlivo vybrané suroviny z prírodných zdrojov. Má nízky obsah lepku.
1×15 000 g, krmivo pre psov
5.0
(1)
Granule pre psov pre všetky plemená s nízkou aktivitou, morčacia a kuracia príchuť, živočíšne bielkoviny 30%, tuk (kurací) 8%, s kĺbovou výživou, špecifiká zloženia: diétne
1×200 g, pre mačky
Pasta pre mačky Gimpet Malt-Soft Extra s vylepšenou receptúrou obsahuje prírodnú aromatizovanú maltózu, špeciálny rastlinný olej a mliečno-cukornatý derivát s vysokým obsahom TGOS.Východzou zložkou pri výrobe tohto produktu je mlieko. Obsiahnutá vláknina je veľmi hodnotná pre črevnú mikroflóru.
1×8 kg, granule
Malé psy sa väčšinou dožívajú vyššieho veku ako veľké psy, ale dospelosť dosahujú rýchlejšie. To znamená, že nutričné potreby vášho malého psa sa líšia od potrieb veľkého psa. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Mini Adult je vytvorené tak, aby uspokojovalo všetky nutričné potreby psov malých plemien nad 10 mesiacov, ktoré vážia menej ako 10 kg.​
1×200 g, pre mačky
Gimcat Pasta Syrová s biotínom - obsahuje Biotín - látku, ktorá pomáha zlepšovať kvalitu srsti a kože a zároveň posilňuje pazúry.
1×1,5 kg, hovädzie
Kompletné krmivo pre dospelé mačky.
1×200 ml, mlieko pre mačky
Gimpet mlieko pre mačky si zamilujú aj tie nejrozmlsanější malé chlpaté šelmičky, ktorých chuťové poháriky len tak niečo neuspokojí.
1×50 g, pasta
GimCat Derma Paste - problémy s kožou a srsťou u mačiek môžu mať mnoho príčin a nie sú len kozmetickou chybou, ale predovšetkým veľkou záťažou pre vašu mačku.
1×7500 g, krmivo pre psov
Hypoalergénna receptúra jahňacie s ryžou pre dospelé psy malých a trpasličích plemien.
1×12 000 g, krmivo pre psov
Brit Care Puppy Lamb and Rice Hypoalergénne krmivo s jahňacinou a ryžou pre šteňatá a mladé psy všetkých plemien.
1×12 000 g, krmivo pre psov
Hypoalergénna receptúra s ľahko stráviteľnými proteínmi a nízkym obsahom tuku zaistí dobrú tvorbu svaloviny a zabraňuje nadbytočnému ukladaniu tuku.
1×12000 g, krmivo pre psy
Granulované krmivo vhodné pre psy s nadváhou. Zaručí bezpečnú a efektívnu redukciu hmotnosti bez zvýšeného obsahu vlákniny.
1×1,5 kg, losos
Kompletné krmivo pre dospelé mačky.
1×14 000 g, jahňacie
Kompletné granulované krmivo pre dospelých psov stredných plemien s vysokým obsahom jahňacieho mäsa.
12×85 g, kapsička pre mačky, hydinová
Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hydinová, kačacia, morčacia a kuracia príchuť, čerstvé mäso v sušine 42%, tuk (hydinový) 4.8%, špecifiká zloženia: bez konzervantov
1×10 kg, granule
Krmivo vyvinuté pre udržanie optimálnej váhy a zachovanie zdravého močového systému kastrovaných mačiek.
1×12 000 g, krmivo pre psov
Superprémiové hypoalergénne krmivo pre dospelé psy stredných plemien.
1×12 000 g, krmivo pre psov
Bezobilná receptúra Losos so zemiakmi pre šteňatá a mladých psov všetkých plemien (od 4 týždňov do 12 mesiacov).
1×12 000 g, krmivo pre psov
Hypoalergénna receptúra jahňacie s ryžou pre staršie psy všetkých plemien
Krmivá

Krmivá