VITAMMY NEXT 3 Ramenný tlakomer s hlasovou funkciou a USB napájaním

1×1 ks, ramenný tlakomer

Značka: VITAMMY

NEXT 3 je ramenný tlakomer, ktorý meria krvný tlak mimoriadne jemne, rýchlo a presne vďaka technológii merania pri čerpaní manžety, známej tiež ako komfortné meranie. Meranie tlaku sa vykoná, kým zariadenie nafúkne manžetu. Používateľ cíti malý tlak a meranie tlaku je oveľa šetrnejšie a zreteľne rýchlejšie. Používanie tohto tlakomeru nie je spojené s nepríjemnými pocitmi.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
31,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: VITAMMY NEXT 3 Ramenný tlakomer s hlasovou funkciou a USB napájaním 1×1 ks, ramenný tlakomer

X55241

Hlavný popis produktu

Tlakomer s cenou IF Design Award 2020. NEXT 3 z celej série NEXT je tlakomer s technológiou novej generácie. Unikátny koncept stojana na tlakomer s manžetovou priehradkou. Meranie a lelaxácia. Pohodlne sa usaďte, relaxujte a počúvajte Hlasové správy v poľštine sú najčitateľnejším prenosom najdôležitejších informácií o vašom krvnom tlaku. Relaxačná hudba počas merania - náš spôsob stlmenia stresu a zvýšenia presnosti merania. Diagnostické funkcie, ktoré zvyšujú spoľahlivosť.

-Detekcia nepravidelného srdcového rytmu (vrátane arytmií)

-Interpretácia výsledku merania podľa pokynov WHO

-Priemer z posledných 3 výsledkov

-Menej falošných meraní, menej stresu a strateného času.

Pokročilou signalizáciou správneho umiestnenia manžety. Pokročilou signalizáciou správneho umiestnenia manžety a signalizáciou pohybu počas merania, čo môže mať vplyv na správny výsledok. Manžeta s veľkosťou 22-40 cm. Univerzálna manžeta má širokú škálu úprav. Správny výber veľkosti manžety je ďalším faktorom ovplyvňujúcim spoľahlivosť merania. 22-40 cm manžeta je ideálna pre väčšinu používateľov. Veľká, čitateľná obrazovka, vysoký kontrast. Podsvietená obrazovka s vysokým rozlíšením (HD). Veľké kontrastné čísla, znaky a ikony - ľahko čitateľné informácie za každých podmienok. Praktický, ekologický a univerzálny. Vďaka možnosti napájania cez USB šetríte prostredie a správate sa ekologicky, čím aktívne chránite životné prostredie. Určite už máte nabíjačku s konektorom micro USB. Veľa priestoru na spoločnú starostlivosť o zdravie. 2 pamäťové stopy so 120 výsledkami pre dvoch používateľov. Zameraný na odolnosť. Akrylová ochranná vrstva obrazovky a ovládací panel chráni pred poškriabaním a vonkajšími faktormi.

Certifikovaný prístroj - spokojnosť vášho lekára. Next (1, 3, 5, 6, 7) je certifikovaná zdravotnícka pomôcka s certifikátom CE (certifikát zhody) vydaným autorizovaným notifikovaným orgánom EÚ: TÜV SÜD PRODUCT SERVICE GMBH RIDLERSTR 65, D-80339 MÜNCHEN, NEMECKO.

Žiadne pochybnosti o presnom meraní. Budete v duševnej pohode a istote pri používaní tlakomeru, ktorý spĺňa množstvo požiadaviek týkajúcich sa spoľahlivosti merania (klinické testy), odolnosti proti elektromagnetickému rušeniu, bezpečného použitia produktu atď. Nie je to iba obal, je to celý koncept. Pragmatizmus a pohodlie. Rozumne navrhnutý pre maximálny komfort používania. Tlakomer Next 3 so stojanom a manžetou ukrytou v praktickej priehradke sa perfektne hodí do každého interiéru - je to moderný každodenný predmet. Kompaktný a ľahký. Zmestí sa do ruky aj do vrecka - keď potrebujete odísť z domu, ľahko si ho zoberiete so sebou.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.