VITAMMY COLIBRI elektrická odsávačka hlienov

1×1 ks, elektrická od odsávačka hlienov

Značka: VITAMMY

Elektrická tichá odsávačka hlienov Vitammy Colibri určená pre deti a dojčatá. Odsávačka extrahuje nepríjemný hlien jemným a efektívnym spôsobom. Aspirátor má vysoký sací výkon, avšak záleží aj na tom, aká je hustota hlienu. Aspirátor pracuje ticho, takže ho možno používať aj vtedy, keď dieťa spí, bez toho, aby to narušilo spánok dieťaťa.

27,39
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VITAMMY COLIBRI elektrická odsávačka hlienov 1×1 ks, elektrická od odsávačka hlienov

X55203

Hlavný popis produktu

Odsáva nepríjemný hlien jemne a efektívne. Každý rodič vie, aké ťažké je byť pokojný, keď nie je možné dýchať nosom kvôli prechladnutiu a situácia dieťaťa je oveľa komplikovanejšia. Dieťa si nemôže, alebo nevie vyfúkať nos, a preto je nutná pomoc s odsávačkou hlienov.Vitammy Colibri extrahuje nepríjemný hlien jemným a efektívnym spôsobom. Vysoký sací výkon, tichá práca. Aspirátor má vysoký sací výkon, ale záleží aj na tom, aká je hustota hlienu. Pomocou Vitammy Colibri môžete odsať hlien z nosa postupne, krok za krokom alebo naraz. Aspirátor pracuje ticho, takže ho možno používať aj vtedy, keď dieťa spí, bez toho, aby to narušilo spánok dieťaťa.

Pre deti od 0-12 rokov. Vitammy Colibri možno použiť u detí vo veku 0 - 12 rokov vďaka dvom koncovkám, ktoré sú schopné zbaviť dieťaťa hlienu rôznej koncentrácie. Koncovka s užším priemerom: určená pre menšie deti a ich malé nosné otvory so zriedenou a bežnou sekréciou. Koncovka so širším priemerom: určená pre staršie deti a pre použitie s pevnejšími sekrétmi. Odsávačka hlienov je veľmi kompaktná a ľahko sa čistí. Pri odsávačkách je veľmi dôležité dodržiavať absolútnu hygienu kvôli rýchlo sa rozširujúcim baktériám. Vitammy Colibri je zariadenie s kompaktným dizajnom, ktoré sa ľahko čistí. Niektoré časti, ako napríklad zásobník na sekrét, hlavu a špičky odsávačky, je možné po každom použití vyčistiť. Na čistenie týchto troch častí potrebujete len vodu so saponátom a dôkladne vysušte.

Tvar prispôsobený vašim potrebám:

Tvar Colibri Vitammy je prispôsobený potrebám osoby, ktorá odsáva hlieny, odsávačka sa veľmi dobre drží. Pri odsávaní hlienov dieťatko necíti nepohodlie, nemusí ležať alebo zakloniť hlavu do nepohodlnej pozície, môže byť v pohodlnej vertikálnej pozícii.

Záruka:

2 roky.

Upozornenie:

Z hygienických dôvodov tovar nemožno vrátiť a to ani v lehote 14 dní od zakúpenia.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.