Universal Animal Flex

44x8 tbl, kĺbová výživa

Animal Flex je určená každému, kto chce venovať maximálnu starostlivosť kĺbom a celému pohybovému aparátu.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

40,99
Doprava zadarmo

O produkte: Universal Animal Flex 44x8 tbl, kĺbová výživa

X38411

Hlavný popis produktu

Základ produktu tvoria 3 účinné zložky, ktorými sú glukozamín, chondroitín sulfát a MSM. Tie dopĺňajú rastlinné výťažky aj vybrané vitamíny a minerálne látky. Z benefitov kĺbovej výživy môžu ťažiť ako aktívni ľudia, tak aj profesionálni športovci či staršie osoby, ktorým nie je zdravie pohybového aparátu ľahostajné.

Animal Flex je určená aktívnym ľuďom, športovcom, starším osobám a každému, kto chce venovať maximálnu starostlivosť kĺbom a celému pohybovému aparátu. V zložení nájdete spojenie MSM, glukozamínu a chondroitín sulfátu, ktoré sa bežne používajú ako základ funkčných doplnkov na kĺby. Animal Flex je však obohatený aj o funkčné rastlinné výťažky a vybrané vitamíny aj minerálne látky. Vďaka tomu ide o komplexné zloženie, ktoré pomáha so starostlivosťou o zdravý pohyb. 

Nie je náhoda, že v základe nájdeme práve chondroitín. Ten je totiž súčasťou medzibunkovej hmoty chrupavky. V kĺbových chrupavkách sa vyskytuje aj obsiahnutý glukozamín. Túto trojicu potom pre maximálnu funkčnosť dopĺňa MSM alebo metylsulfónylmetán. Ten obsahuje síru, ktorá sa zúčastňuje tvorby štruktúry kolagénu. Práve kolagén je dôležitým štrukturálnym proteínom spojivových tkanív, ako sú kosti, šľachy či väzy. Ich správna funkcia potom s optimálnym množstvom kolagénu priamo súvisí. Na jeho tvorbu má vplyv aj obsiahnutý vitamín C. Ten je dôležitý aj pre správne fungovanie imunity a tiež prispieva k zníženiu únavy aj vyčerpania. Navyše spoločne s vitamínom E a selénom pomáhajú bojovať s oxidačným stresom. 

Medzi minerálnymi látkami však nájdeme aj mangán. Ten má vplyv na udržanie zdravých kostí a navyše prispieva k normálnej tvorbe spojivových tkanív. Obsiahnutý zinok je potom dôležitý pre zdravie kostí, podporu imunity, a navyše pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Svoju úlohu má potom tiež obsiahnutá kyselina hyalurónová. Tá sa prirodzene nachádza napríklad práve v kĺboch. Jej úlohou v organizme je totiž udržovať pružnosť chrupaviek a vodu v bunkách tkanív.

Posledná časť doplnku patrí rastlinným výťažkom a ďalším podporným látkam. Obsiahnuté extrakty z koreňa zázvoru a kurkumy sa všeobecne spájajú s podporou zdravia a vitality. K starostlivosti o normálny stav kĺbov sa zase viaže výťažok z kadidlovníka, ktorý je známy aj ako Boswellia. V zložení nechýba ani kvercetín, ktorý patrí medzi antioxidanty. To sú látky, ktoré pomáhajú bojovať s oxidačným stresom. Obsiahnutý bromelaín je potom zase tráviacim enzýmom, ktorý pomáha rozkladať bielkoviny. Zoznam uzatvára extrakt z čierneho korenia, ktorý sa do zloženia pridáva za účelom zvýšenia vstrebateľnosti jednotlivých zložiek.

Pokiaľ túžite po kvalitnej kĺbovej výžive, ktorá vám pomôže s podporou zdravia a maximálnou starostlivosťou o pohybový aparát, potom je Animal Flex jasnou voľbou.

Animal Flex a jej výhody
funkčná kĺbová výživa plná účinných látok
základ tvorí MSM, chondroitín sulfát, glukozamín a kyselina hyalurónová
je obohatená o vitamíny, minerálne látky a rastlinné výťažky
pomáha so starostlivosťou o pohybový aparát
má vplyv na tvorbu kolagénu
prispieva k správnej funkcii kostí
pomáha bojovať s oxidačným stresom
má vplyv na fungovanie imunity
pomáha znižovať únavu aj vyčerpanie
je dobre vstrebateľná
ideálna pre aktívnych ľudí, športovcov, staršie osoby a každého, kto túži po zdravom pohybe


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.