Universal Animal Flex

1×44 ks, vrecúška na kĺby a kosti

Animal Flex obsahuje potrebné zložky pre výživu Vašich kĺbov, šliach, väzov a ďalších spojív. Animal Flex bol naprojektovaný tak aby ochránil väzy pred ich opotrebením a deformácií, ktoré môžu spôsobovať intenzívne tréningy.
Na sklade
28,99 ušetríte 5,60 €

Pôvodná cena 34,59 €, zľava 16%

Doprava zadarmo nad 29,90 €
28 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X38411

Doprajte svojim kĺbom, šlachám a väzom výživovú kúru Animal Flex - kombinácia látok vyživí Vaše chrupavky a väzy; lubrikačný komplex sa ľanovým olejom a známou kyselinou hyalurónovou účinne premaže a ochráni Vaše kĺby; komplex zázvor, kurkumín, boswelia, quercetin a bromelain podporí zníženie bolestivosti a pridané sú aj vitamíny a minerály pre spevnenie Vašich kostí. Balenie obsahuje vrecúška v ktorých sa nachádzajú kapsule a tablety.

Animal Flex má v jednom balení 44 už zostavených balíčkov, každý predstavuje jednu porciu tej najlepšej vyváženej výživy pre Vaše telo! Animal Flex bol roku 2006 a 2007 ocenený na Bodybuiding.com ako najlepší prípravok na kĺby.

Obsah účinných látok v jednej dávke

 • Vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg 167% DDD
 • Vitamín E (D-Alfa Tokoferol)     100 IU
 • Zinc (zinok pikolinate)   15 mg 100%
 • Selén (selén sodný)      70 mcg 100%
 • Mangán (sulfát mangánový)      1 mg 50%
 • Joint Construction Complex Glucosamine (HCL, Sulfate KCI)     3000 mg
 • Gelatin Hydrolysate     
 • Chondroitín Sulfate C (CSB)     
 • Joint Lubrication Complex         1000 mg
 • Flaxseed Oil (50% Alpha Linolenic Acid)          
 • Hyaluronic Acid

Čo je to rada výrobkov ANIMAL?

V roku 1981 biochemici a dietológovia objavili že "paky", alebo pakety individuálne naplnené kombináciou tabletiek a kapsúl sú dokonalým systémom podávania suplementov pre vzpieračov světvé triedy pre ktoré sú dôležité fungujúce, silné a kompletné prostriedky. V roce 1983, po dvou letech výzkumů byl vyroben první Animal Pak z produkční linie firmy UNIVERSAL, čímž začala nová historie. Od tejto doby uplynuli dve dekády, nespočetné skúšky zo strany iných firiem a Animal Pak je stále najlepšie predávaný kulturistická paket na svete! Dnes spoločne s Animal Test, Animal stake, Animal Cuts, Animal Nitros stal nejpopulárnšjším prostriedkom medzi kulturistami "stre školy", teda tých, ktoré interesuje len tvrdý tréning. Samostatne balené balíčky zaručujú, že ohromné množstvo účinných látok je možné prijať bez chýb a omylov. Ak vám ide o skutočne kvalitnú suplementáciu, je to rovnaké ako s tréningom, neexistuje možnosť skratiek.

Upozornenie: Doplnok stravy, vhodné najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Môže dochádzať s miernemu sfarbenie či zmene farieb tablety. Buďte v pokoji, je to normálny jav, ku ktorému dochádza, keď sa tablety a kapsule uložené v dóze navzájom dotýkajú. Nemá to žiaden vplyv na účinnosť a funkčnosť výrobku.

Kontraindikácie a varovania:

Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojím praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Môže byť nebezpečný deťom, mladistvým do 16 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.