Prášky

  (23)
Zoradiť podľa
 • Práškový dezinfekčný prostriedok na odstraňovanie škvŕn bol vyvinutý špeciálne pre odstraňovanie škvŕn z bielizne. Bielizeň vypraná pri nízkych teplotách aj naďalej obsahuje mikróby.
 • Jelen mydlový prášok 3kg Color 60PD

  1×3 kg, mydlový prášok, Color, 60PD
  Jeleň má rád sýte a divoké farby, aké v prírode uvidíte každú jar. Preto sa o farby bielizne stará s pozornou starostlivosťou, aby nevybledli a neuvädli.
 • Persil XXL prací prášok 58PD Color BOX

  1×1 kus, prací prášok 58PD
  Univerzálny prací prášok, na farebnú bielizeň, zachovanie intenzity farby,
 • Najlepšia čistiaca sila Arielu, ktorá zabezpečuje mimoriadne účinné odstraňovanie škvŕn na ešte väčšiu hygienu (v porovnaní s práškom Ariel Mountain Spring). Sila Oxi odstraňuje dokonca aj odolné a zaschnuté škvrny Ariel odporúčajú značky Whirlpool, Electrolux, Candy a Beko Koncentrované zloženie: Vďaka koncentrovanému zloženiu teraz poskytuje Ariel koncentrovanejšiu silu a vyperie viac bielizne na gram Rýchlo sa rozpúšťa, dokonca aj v studenej vode: S jedinečnou technológiou rýchleho rozpúšťania aj v studenej vode, ktorá pomáha predchádzať usádzaniu zvyškov prášku Perte v studenšej vode a ušetrite až 60 % energie (spotreba energie práčkou, zníženie teploty vody zo 60 °C na 30 °C, bežný program) 100 % recyklovateľné balenie: Prášok na pranie Ariel má 100 % recyklovateľný obal Z biologicky odbúrateľných zložiek: 80 % všetkých organických zložiek prášku na pranie Ariel je biologicky odbúrateľných + Ultra Oxi effect: S pridanou technológiou na odstraňovanie škvŕn a penou navyše na intenzívnejšie čistenie
 • Vyskúšajte prací prášok Lenor s ultra čistiacou silou na hygienické hĺbkové čistenie a sviežu posteľnú bielizeň ULTRA ČISTIACA SILA preniká hlboko do vlákien a odstraňuje nahromadenú špinu a škvrny NEBESKÁ SVIEŽOSŤ Lenoru v podobe vôní, ktoré milujete: Spring Awakening, Gold Orchid a Amethyst s technológiu uvoľňovania vône dotykom KVALITA, KTOREJ MÔŽETE DÔVEROVAŤ: biologicky odbúrateľný, 100 % rozpustný obal, plne recyklovateľné balenie MAXIMÁLNY PÔŽITOK: použite ho v kombinácii s avivážou pre intenzívnu vôňu Lenor Gold Orchid a získajte hĺbkovú čistotu, hebkosť a sviežosť DÔVERYHODNÝ: 9 z 10 spotrebiteľov by odporučilo prací prostriedok Lenor svojim známym
 • Ekologický prostriedok na farebný textil vhodný aj na bielizeň pre najmenšie deti, alergikov a ekzematikov.
 • Calgon

  1×500 g, proti vodnému kameňu
  5.0
  (2)
  Calgon powder 0,5 kg poskytuje dokonalú ochranu vašej práčke. Rýchlo sa rozpúšťajúci prášok chráni všetky dôležité časti práčky aj prádla pred usadzovaním vodného kameňa. Pôsobí ihneď od začiatku prania.
 • Jelen mydlový prášok 3kg Univerzál 60PD

  1×3 kg, mydlový prášok, Universal, 60PD
  Perte silou jadrového mydla! Prací prášok s vysokou účinnosťou a pritom veľmi šetrný k pokožke. 60 pracích dávok s vysokou prácou účinnosťou.
 • Ekologický prostriedok na farebný textil vhodný aj na bielizeň pre najmenšie deti, alergikov a ekzematikov.
 • Vanish na záclony

  1×500 ml, čistiaci prostriedok
  Odstraňovač škvŕn – na bielu bielizeň
 • Jelen mydlový prášok 550g

  1×550 g, mydlový prášok
  K prírode je láskavý, obsahuje totiž tenzidy prírodného pôvodu. Navyše je zabalený do 100% recyklovateľnej krabice!
 • TIERRA VERDE Súprava pre kompletné EKO pranie

  1×1 set, EKO súprava na pranie
  Systém pre kompletné EKO pranie od Tierra Verde je založený na kombinovaní niekoľkých produktov, vďaka ktorému je pranie šetrné voči ľuďom aj prírode a súčasne zanecháva bielizeň skutočne čistú. Prečo stojí za to vyskúšať náš systém EKO prania? Jednotlivé produkty sú presne zamerané na určitý problém (zmäkčenie vody, odstránenie škvŕn).
 • PUER je výborný aj na namáčanie a odstraňovanie škvŕn zo stálofarebnej bielizne. Nahradí aj agresívne prípravky na čistenie odtokov drezov, vaní, spŕch, umývadiel a toaliet.
 • TIERRA VERDE Puer – bieliaci prášok

  1×1000 g, bieliaci prášok na pranie
  PUER je výborný aj na namáčanie a odstraňovanie škvŕn zo stálofarebnej bielizne. Nahradí aj agresívne prípravky na čistenie odtokov drezov, vaní, spŕch, umývadiel a toaliet.
 • Ekologický prostriedok na farebný textil vhodný aj na bielizeň pre najmenšie deti, alergikov a ekzematikov.
 • Prostriedok na biely a stálofarebný textil s bieliacim účinkom. Vhodný na posteľnú bielizeň, detské oblečenie a látkové plienky z prírodných vlákien a zmiešaných tkanín.
 • Prostriedok na biely a stálofarebný textil s bieliacim účinkom. Vhodný na posteľnú bielizeň, detské oblečenie a látkové plienky z prírodných vlákien a zmiešaných tkanín.
 • Navrhnutý so sviežou vôňou TOUCH OF FEBREZE, vášmu oblečeniu dodáva nádherný vzhľad a vôňu čistoty. Prášok na pranie Ariel sa vo vode rýchlo rozpúšťa, nezanecháva zvyšky ani v studenej vode. Pranie v studenej vode chráni bielizeň pred poškodením dlhšie než pranie v teplej vode.
 • Ariel Universal+ Prášok Na Pranie vďaka technológii proti zvyškom poskytuje brilantné čistenie od Arielu v chladnejších cykloch.
 • Ariel Prášok 6kg / 100PD Color+

  1×6 kg, prací prášok
  Predstavuje rýchlorozpustný prášok na pranie Color Protection. Odstraňuje škvrny už po 1. praní, vo vode sa rýchlo rozpúšťa, nezanecháva zvyšky ani v studenej vode, aktivuje sa okamžite.
 • Prírodný prípravok, ktorý dokáže účinne odstrániť škvrny z detskej bielizne. Použiteľný na všetko stálofarebné prádlo a pri všetkých teplotách. Bojujete s ťažko odstrániteľnými škvrnami nielen účinne, ale aj bezpečne.
 • PERSIL PRASOK FBS BOX

  1×3,9 kg, prací prášok
  Unikátny produkt Persil Freshness od Silan. Prací prášok možno použiť až na 60 pracích dávok (3,9kg). Deep Clean technológia.
 • Persil XXL prací prášok 58PD FbS BOX

  1×1 kus, prací prášok 58PD
  Univerzálny, na farebnú bielizeň, na bežné pranie
Prášky

Prášky