Lenor Prášok 3.3KG / 60PD Gold Orchid Color

1×3,3 kg, prací prášok

Značka: LENOR

Vyskúšajte prací prášok Lenor s ultra čistiacou silou na hygienické hĺbkové čistenie a sviežu posteľnú bielizeň ULTRA ČISTIACA SILA preniká hlboko do vlákien a odstraňuje nahromadenú špinu a škvrny NEBESKÁ SVIEŽOSŤ Lenoru v podobe vôní, ktoré milujete: Spring Awakening, Gold Orchid a Amethyst s technológiu uvoľňovania vône dotykom KVALITA, KTOREJ MÔŽETE DÔVEROVAŤ: biologicky odbúrateľný, 100 % rozpustný obal, plne recyklovateľné balenie MAXIMÁLNY PÔŽITOK: použite ho v kombinácii s avivážou pre intenzívnu vôňu Lenor Gold Orchid a získajte hĺbkovú čistotu, hebkosť a sviežosť DÔVERYHODNÝ: 9 z 10 spotrebiteľov by odporučilo prací prostriedok Lenor svojim známym

Na sklade v eshope
11,89 ušetríte 5,10 €

Pôvodná cena 16,99 €, zľava 30%

Najnižšia cena pred zľavou: 15.99 €
Maximálny povolený počet: 1 ks
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Lenor Prášok 3.3KG / 60PD Gold Orchid Color 1×3,3 kg, prací prášok

X001766

Hlavný popis produktu

Vyskúšajte prací prášok Lenor Gold Orchid s ultra čistiacou silou na hygienické hĺbkové čistenie a sviežu posteľnú bielizeň. Ultra čistiaca sila od Lenoru preniká hlboko do vlákien a odstraňuje nahromadenú špinu a škvrny a zároveň za sebou zanecháva nebeskú sviežosť Lenoru v podobe vôní, ktoré milujete: Spring Awakening, Gold Orchid a Amethyst s technológiu uvoľňovania vône dotykom Prací prášok Lenor sa dodáva v balení, ktoré je plne recyklovateľné.

Tip! Maximalizujte svoj pôžitok použitím pracieho prášku Lenor v kombinácii s avivážou pre intenzívnu vôňu Lenor Gold Orchid a získajte hĺbkovú čistotu, hebkosť a sviežosť. 9 z 10 spotrebiteľov by odporučilo prací prostriedok Lenor svojim známym. Vyskúšajte to aj vy!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.