Kĺby

  (5)
Zoradiť podľa
 • TEREZIA Gelatina Plus

  1×360 cps, kĺbová výživa
  Gelatina plus obsahuje komplex hydrolyzovaného kolagénu a minerálnych látok + vitamín C pre správnu výživu a funkčnosť kĺbového aparátu. Odporúča sa ženám aj mužom v strednom a neskoršom veku, aktívnym športovcom, ľudom s nadváhou a všetkým, ktorí si chcú udržať kosti a kĺby v dobrom stave.
 • TEREZIA Gelatina Plus maritime

  1×360 cps, kĺbová výživa
  Gelatina plus maritime obsahuje kolagén s optimálnym spektrom aminokyselín získavaný z morských rýb, minerálne látky + vitamín C pre správnu výživu a podporu kĺbového systému. Odporúča sa ženám aj mužom v strednom a neskoršom veku, aktívnym športovcom, ľudom s nadváhou a všetkým, ktorí si chcú udržať kosti a kĺby v dobrom stave.
 • Na liečbu bolesti, zápalu pri poraneniach šliach a mnoho ďalších problémov.
 • Gymbeam zralocia chrupavka 90cps

  90 kapsúl bez príchute
  Žraločia chrupavka je prírodná kĺbová výživa, ktorá slúži ako prevencia pre zachovanie zdravých kĺbov nielen u športovcov. Je to komplex mukopolysacharidov s obsahom bielkovinových a nebielkovinových substancií, ktoré predstavujú základné zložky spojivových tkanív - kostí, väzov a šliach.
 • Dr.Max Collagen Drink

  1×30 ks, kolagénový nápoj
  Náš prémiový DR. MAX COLLAGEN DRINK obsahuje 10 000 mg čistého hydrolyzovaného kolagénu v každom vrecku. Obohatili sme ho o hyaluronát sodný, biotín, zinok, mangán a vitamín C, ktorý prispieva k tvorbe kolagénu pre normálne fungovanie pokožky, kostí a chrupaviek.
  Kĺby

  Kĺby