GreenFood Nutrition Selenium Lalmin® 30cps

1×30 cps

Selén prispieva k udržaniu zdravých vlasov, k udržaniu zdravých nechtov, k normálnej funkcii imunitného systému, k normálnej činnosti štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Selén Lalmin® sú kvasnice s organicky viazaným selénom. Prírodný materiál "kvasinka" je naviazaný selénu. Tým dochádza k obohacovaniu kvasnice o Selén a pre ľudské telo tak vzniká lepšie využiteľná organická forma tohto minerálu. Selén Lalmin® vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Normálny stav kardiovaskulárneho systému - Normálnu hladinu cholesterolu - Obsahuje kanadskú surovinu certifikovanú Kosher a Halal.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

3,79
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: GreenFood Nutrition Selenium Lalmin® 30cps 1×30 cps

X59037

Hlavný popis produktu

Balenie: 30 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 
30 dní

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke 1 kapsula RHP*
Lalmin ® Se2000 / z toho selen 50 mg/100 mcg 181%

*RHP - referenčná hodnota príjmu

Zloženie: plnidlo (ryžová múka), rastlinná kapsula z hypromelózy (hydroxypropylmetylcelulóza), Lalmin ® Se2000 (neaktívne kvasnice-1g obsahuje 2-2,4 mg selénu), protihrudkujúce látky (stearát horečnatý, oxid kremičitý)

Neobsahuje: lepok, laktózu, GMO free - bez genetickej úpravy. Výrobok je vhodný pre vegánov.

Upozornenie:  Nevhodné pre deti do 12 rokov, užívanie pre tehotné a dojčiace ženy sa odporúča konzultovať s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme, pri teplote do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. 

Alergény:  Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO:  Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.