EMI Uterák bamboo fialový 50x100 cm

1×1 ks, bambusový uterák

Značka: EMI

Fialový bambusový uterák je vyrobený z kvalitných vlákien bambusu s prímesou bavlny. Má rozmery 50x100 cm.

Varianty podľa farby
U dodávateľa, doručenie do 5 dní
9,00
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Uterák bamboo fialový 50x100 cm 1×1 ks, bambusový uterák

X004472

Hlavný popis produktu

Bambusové uteráky majú protiplesňové a antistatické vlastnosti.

Bambusové vlákna, ktoré sú použité pri výrobe týchto uterákov, majú prirodzené protiplesňové vlastnosti. To znamená, že bránia rastu plesní a hubových infekcií, čo je výhodné pre udržanie uterákov čistých a hygienických. Tieto vlastnosti sú prítomné v bambusových vláknach samotných a prenášajú sa do tkaniny, z ktorej sú uteráky vyrobené.

Okrem toho majú bambusové uteráky aj antistatické vlastnosti. Bambusové vlákna majú schopnosť odvádzať elektrostatický náboj, čo znamená, že sa na tkanine menej prichytáva prach a iné nečistoty. To zabezpečuje, že uteráky zostávajú čistejšie a menej sa upchávajú nečistotami.

Vďaka kombinácii protiplesňových a antistatických vlastností sú bambusové uteráky skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú uteráky, ktoré sú nielen mäkké, príjemné na dotyk a absorbujú vlhkosť, ale tiež odolávajú nečistotám, plesniam a sú menej náchylné k tvorbe statického náboja.

Celkovo možno povedať, že protiplesňové a antistatické vlastnosti bambusových uterákov prispievajú k ich hygienickejšiemu a čistejšiemu používaniu, a to je jedna z mnohých výhod týchto uterákov.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov