EMI Uterák bamboo bordový 50x100 cm

1×1 ks, bambusový uterák

Značka: EMI

Bordový bambusový uterák je vyrobený z bambusových vlákien, ktoré tvoria 70% zloženie, a bavlnených vlákien, ktoré tvoria zvyšných 30%. Tento uterák má rozmery 50x100 cm.

Varianty podľa farby
U dodávateľa, doručenie do 5 dní
9,00
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: EMI Uterák bamboo bordový 50x100 cm 1×1 ks, bambusový uterák

X004470

Hlavný popis produktu

Bambusové uteráky a osušky ponúkajú mnoho výhod a sú skvelou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú prírodné materiály s dodatočnými vlastnosťami.

Vďaka kombinácii bavlny a bambusových vlákien majú tieto uteráky a osušky vysokú absorpčnú schopnosť. Bambusové vlákna majú schopnosť absorbovať vlhkosť až štyrikrát lepšie ako bavlna. To znamená, že rýchlo vysušujú vašu pokožku a poskytujú vám pocit sucha a čistoty.

Bambusové vlákna tiež majú antibakteriálne vlastnosti, čo znamená, že sa odolajú tvorbe baktérií a zápachu. To je veľmi prínosné v prípade uterákov a osušiek, ktoré sú často vystavené vlhkosti. Taktiež majú protiplesňové a antistatické vlastnosti, čo pomáha udržiavať tkaninu čistú a znižuje riziko statického náboja.

Bambusové uteráky sú navyše jemné a príjemné na dotyk, čo prispieva k vašej pohode počas ich používania. Sú odolné voči poškodeniu a môžu mať dlhú životnosť, čo znamená, že vám poslúžia dlhšie ako iné typy uterákov.

Okrem týchto vlastností má bambusová látka tiež schopnosť regulovať teplotu. V letných mesiacoch môže pomôcť znížiť teplotu tela a poskytnúť vám pocit chladu a osvieženia.

Celkovo možno povedať, že bambusové uteráky a osušky sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prírodné, odolné a funkčné produkty s dodatočnými výhodami antibakteriálnych a protiplesňových vlastností.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov