CYS-CONTROL

1×20 cps, výživový doplnok

Výživový doplnok pomáha udržiavať zdravé močové cesty.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

10,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: CYS-CONTROL 1×20 cps, výživový doplnok

X44019 ADC

Hlavný popis produktu

Výživový doplnok obsahujúci vres (Calluna vulgaris(L.) Hull), brusnice bohaté na proantokyanidíny a extrakt z plodov viniča. Denná dávka (2 kapsuly) obsahuje 36 mg proantokyanidínov (PAC).

Spôsob použitia

Výživový doplnok užívajú dospelí v dávke 2 kapsuly denne: 1 kapsula ráno a 1 kapsula večer. Odporúča sa vypiť aspoň 1,5
litra vody za deň.

Upozornenie: Určené pre dospelých. Ak ťažkosti s močením pretrvávajú viac ako 48 hodín, je potrebné poradič sa s lekárom. Dlhodobé ožívanie brusníc sa neodporúča pacientom s obličkovými kameňmi. Poraďte  sa  so  svojim  lekárom,  ak  užívate  lieky  proti zrážaniu krvi pôsobiace ako antagonisti vitamínu K. Neužívať v prípade alergie na niektorú z jeho zložiek. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uchovávať mimo dosahu malých detí. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Dávkovanie

Určené na vnútorné použitie. Preventívne a v prípade zápalu sa odporúča užívať 1 kapsulu ráno a 1 večer. Pre dlhodobú prevenciu sa môže Cys-control® užívať nepretržite. Ak sa výskyt infekcií močových ciest zníži, znížte dávkovanie na 1 kapsulu denne. Vo všetkých prípadoch sa odporúča vypiť aspoň 2 litre vody počas dňa.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.