TIERRA VERDE Prací gél vavrín – 2022

1×5000 ml, prací gél

Silnejší účinok zaisťuje vyšší podiel prírodných tenzidov a extraktu z mydlových orechov. Vhodný aj pre najmenšie deti a osoby s citlivou pokožkou.

U dodávateľa, doručenie do 7 dní
36,59
Doprava zadarmo

O produkte: TIERRA VERDE Prací gél vavrín – 2022 1×5000 ml, prací gél

X67997

Hlavný popis produktu

Obľúbený prací gél s levanduľovou silicou vďaka novému inovovanému zloženiu vyperie ešte efektívnejšie. A pritom stále maximálne ohľaduplne voči ľudskému zdraviu a s minimálnym dopadom na prírodu. Preto sa môže pochváliť prestížnym certifikátom Ecogarantie. Šetrnejšie je už len pranie v samotných mydlových orechoch. Koncentrát je skvelé riešenie pre vás (neplatíte za zbytočnú vodu) aj pre prírodu (menej obalov aj paliva na prepravu). Jeden liter gélu vystačí až na 33 pracích dávok. Prostriedok ponúkame tiež vo veľkých, cenovo výhodnejších baleniach. Zakúpiť ho môžete aj v sieti bezobalových čapovaných drogérií v Česku a na Slovensku.

Prací gél je ideálny, ak: Chcete mať čistú bielizeň bez rizikových chemických látok. Naše pracie gély sú účinné a pritom nedráždivé a vhodné aj pre malé deti a osoby s citlivou pokožkou. Neobsahujú umelé parfumy, vôňu im dodávajú iba prírodné silice v BIO kvalite. Prací gél odporúčame kombinovať s plákadlom, ktoré spoľahlivo odstraňuje zvyšky pracieho prostriedku. Je pre vás prírodné zloženie prostriedkov, ktoré denne používate, prioritou. 99 % zložiek gélu získavame v prírode. Gél je skvelým variantom pre všetkých, ktorým na zložení pracích prostriedkov naozaj záleží. Účinná receptúra sa opiera o extrakt z mydlových orechov. Mydlové orechy obsahujú saponín, 100% prírodný tenzid, ktorý na seba ľahko viaže nečistoty.

Novinkou je pridaný účinný prírodní tenzid alkylpolyglukosid, vyrábaný zo škrobov a olejov. Hľadáte vegánske prostriedky. Gél sme vyvinuli na čisto rastlinnej báze a neobsahuje žiadne živočíšne zložky. Vyberáme prednostne rastlinné ingrediencie. Chcete sa o svoj domov starať udržateľným spôsobom. Gél sa v prírode ľahko odbúrava. Vyvinuli sme ho tak, aby spĺňal prísne kritéria najnáročnejšieho európskeho certifikátu Ecogarantie. Na čo sa používa Na pranie bežne znečistenej bielizne v práčke aj v ruke. Vhodný hlavne na farebnú bielizeň (neobsahuje bieliacu zložku). Môžete ho použiť aj na pranie čiernej bielizne, flísových materiálov a látkových plienok.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.