Therabody Theragun Elite White

1×1 ks

Značka: THERABODY

Masážna pištoľ, 5 zabudovaných rýchlostí, 16 mm amplitúda, výdrž batérie 120 min, doba nabíjania 80 min, Bluetooth, 5 nástavcov v balení.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

413,89
Doprava zadarmo

O produkte: Therabody Theragun Elite White 1×1 ks

X66774

Hlavný popis produktu

Therabody Theragun Elite Naša doteraz najtichšia úprava v prémiovom dizajne. Naše výkonné hĺbkové ošetrenie svalov vo výnimočne tichom a inteligentnom terapeutickom zariadení s pokročilým odhlučnením. Elite pôsobí hĺbkovo, rozpúšťa napätie a zmierňuje bolesť, čo vám umožní starať sa o svoje telo na dennej báze. Š

pecifikácie Čo je súčasťou balenia Inteligentný perkusný terapeutický prístroj Elite, ochranné puzdro, 5 nástavcov, napájací adaptér. Funkcie inteligentného zariadenia Integrácia inteligentnej aplikácie cez Bluetooth, displej OLED, prispôsobiteľný rozsah rýchlosti, 3 prednastavené postupy uložené v zariadení pod vedením aplikácie Rýchlosti 5 zabudovaných rýchlostí (1750, 1900, 2100, 2200, 2400 bpm) a rozsah rýchlostí ovládaný aplikáciou (ľubovoľná rýchlosť v rozmedzí 1750-2400 bpm).

Amplitúda 16 milimetrov Kompatibilita s prílohami Všetky prídavné zariadenia 4. generácie Kompatibilita príslušenstva Elitný bezdrôtový nabíjací stojan, bezdrôtová nabíjačka pre viacero zariadení, svetová cestovná nabíjačka Rozmery 24 cm x 17 cm x 7,4 cm (9,5 palca x 6,7 palca x 2,8 palca) Hmotnosť 1 kg (2,2 lbs) Výdrž batérie a čas nabíjania 120 minút; 80 minút Typ batérie Interná lítium-iónová batéria 12 V

Používanie aplikácie Elite 1 Ak chcete zariadenie Elite zapnúť, pevne stlačte a podržte stredné tlačidlo na tlačidlovej podložke na 2 sekundy.

2. Stláčaním tlačidiel plus (+) a mínus (-) na tlačidlovej podložke zvýšte alebo znížte rýchlosť.

3. Stláčaním šípok vľavo (<) a vpravo (>) na tlačidlovej podložke prepínate medzi predvoľbami ošetrenia Elite.

4. Zariadenie Elite by sa malo používať tak, aby sa nástavec dotýkal pokožky vo zvislej polohe. Do kontaktu s pokožkou alebo ošetrovanou oblasťou by mal prísť len nástavec nástroja. Nepoužívajte prístroj pod uhlom, pod ktorým je bicie rameno prístroja v kontakte s pokožkou.

5. Ak chcete zariadenie Elite vypnúť, pevne stlačte a podržte stredné tlačidlo na tlačidlovej podložke, kým sa zariadenie nevypne. Pripojenie prídavných zariadení Zarovnajte nástavec s koncom otočného ramena a stlačením ho pripevnite. Ak chcete nástavec odpojiť, uchopte ho a položte 1 prst na každú stranu plastového konektora. Vytiahnite predĺženie. Integrácia inteligentných aplikácií - prehľad Elite je inteligentné zariadenie s rozhraním Bluetooth®, ktoré je navrhnuté na bezproblémové spárovanie s aplikáciou Therabody.

Po stiahnutí aplikácie budete krok za krokom navigovaní nastavením a zobrazí sa vám spôsob spárovania zariadenia. Po spárovaní so zariadením dokáže aplikácia na diaľku upravovať rýchlosť, aktivovať prednastavené ošetrenia a poskytovať odporúčania v reálnom čase na základe vášho používania.

Obrazovka OLED zariadenia Elite podporuje prácu s aplikáciou tým, že zobrazuje vašu aktuálnu rýchlosť a silu, ktoré vám pomôžu pri liečbe. Inteligentná integrácia aplikácií - uložené prednastavené postupy v zariadení Zariadenie Elite môže lokálne uložiť až tri predvoľby. Každá predvoľba je jedinečnou kombináciou rýchlosti, času a sily v závislosti od riadenej wellness procedúry, na ktorej je založená. To znamená, že zariadenie je špecifické pre každú osobu a môže byť prispôsobené jej konkrétnym potrebám. Integrácia inteligentných aplikácií - ochrana osobných údajov Údaje o zdravotnom stave a aktivite zhromaždené v aplikácii Therabody tam zostanú.

V spoločnosti Therabody si uvedomujeme, že údaje o vašom zdraví a aktivite sú len a len vaše. Nikdy nezhromažďujeme, nepredávame ani nezdieľame žiadne vaše údaje. V skutočnosti si to môžete vyskúšať tak, že v telefóne aktivujete režim Lietadlo. Uvidíte, že aplikácia naďalej funguje nezávisle od akéhokoľvek signálu, pretože všetky vaše údaje sú uložené lokálne v zariadení. Stiahnite si aplikáciu Therabody v App Store alebo Google Play.

Nabíjanie zariadenia Elite 1. Po vypnutí zariadenia zapojte napájací adaptér do nabíjacieho portu zariadenia Elite. 2. Na displeji OLED sa zobrazí úroveň nabitia batérie, ktorá bude blikať, kým sa batéria úplne nenabije. 3. Nabíjanie je ukončené, keď sa na displeji OLED zobrazí 100 % a ikona batérie je plná. Zariadenie Elite umožňuje bezdrôtové nabíjanie. Čo je súčasťou balenia Theragun Elite Ochranné puzdro 5 nástavcov - tlmič, štandardná guľa, klin, palec, kužeľ Napájací adaptér


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.