KOMPAVA PROTEIN PREMIUM ENERGY-COKOLADA

1×360 g, proteín

Značka: KOMPAVA

Novinka PREMIUM PROTEIN je UNIKÁTNY a FUNKČNÝ produkt, ktorý podporí vrcholový výkon. Predstavuje optimálny zdroj živín pre regeneráciu po náročnom fyzickom či vytrvalostnom výkone.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

21,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: KOMPAVA PROTEIN PREMIUM ENERGY-COKOLADA 1×360 g, proteín

X35287

Hlavný popis produktu

Dodáva stabilnú energiu, ktorá zabraňuje rýchlym návalom hladu a následnej chuti na sladké!

Zvyšuje metabolickú efektivitu, šetrí zásoby glykogénu v tele a do väčšej miery využíva energiu zo zásob podkožného tuku pri fyzickom výkone.

Dodáva vysoký stupeň koncentrácie v náročných povolaniach (šoféri, piloti, vojaci...), pretože udržiava stabilnú hladinu glukózy. V pokoji je zabezpečená energia na 8 až 10 hodín po konzumácii jednej dávky.

Ultrafiltrovaný hovädzí proteín (97% peptidový izolát). Produkt je doplnený o rastlinnú formu aminokyselín BCAA 4:1:1(L-leucín:L-izoleucín:L-valín), MCT tuky a minerály.

Premium Protein je prémiový produkt, ktorý podporí váš zaslúžený vrcholový výkon, urýchli regeneráciu a vytvorí metabolické podmienky na plnohodnotnú sebarealizáciu. Je vynikajúci na regeneráciu po náročnom fyzickom, silovom či vytrvalostnom výkone. Produkt sa dá použiť pred záťažou alebo po nej, pretože hovädzí hydrolyzát aj SuperStarch sú veľmi ľahko stráviteľné, nezaťažujú tráviace ústrojenstvo a rýchlo opúšťajú žalúdok.

SuperStarch je špeciálny zdroj energie, ktorý je vyrobený špeciálnou patentovanou hydrotermickou metódou HMT (Hydrothermally modified waxy maize strach) z certifikovanej kukurice bez GMO, bez chemikálií a enzymatickej modifikácie.

Premium Protein

  • pomáha predchádzať energetickým výkyvom
  • nezvyšuje hladinu inzulínu
  • umožňuje súbežné spaľovanie tukov
  • zefektívňuje proces regenerácie po fyzickej záťaži
  • Vďaka unikátnej kombinácii s MCT tukmi, BCAA 4:1:1 a hovädzím proteínom vytvárajú synergický efekt, ktorý vo väčšej miere zlepšuje efektivitu organizmu.

Jedinečnosť kombinácie daných ingrediencií nazývame MET/FLEX technológia. Optimalizuje vnútorné metabolické prostredie, podporuje schopnosť efektívne využívať „tukové“ zdroje energie počas i po záťaži. Telo sa učí inteligentne šetriť zásobami glykogénu (svalového i pečeňového), ktoré vám tak ostanú na najnáročnejšie fázy fyzického výkonu.

Premium Protein zabezpečuje

Stabilný zdroj energie pre fyzický i duševný výkon (vytrvalostné športy - beh, plávanie, bicyklovanie;

dynamické individuálne a kolektívne športy - crossfit, tenis, gymnastika, futbal, volejbal, hokej, basketbal, hádzaná, vodné pólo;

rôzne akrobatické či krátke, vysoko dynamické športové disciplíny;

povolania vyžadujúce vysokú mieru sústredenia ako šoféri, piloti, vojaci).

Kvalitnú regeneráciu po náročnom silovom i vytrvalostnom fyzickom výkone.

Zlepšenie dusíkovej bilancie pre nárast svalovej hmoty.

Zvýšenie metabolickej efektivity, šetrenie zásob glykogénu v tele a do väčšej miery využívanie energie zo zásob podkožného tuku pri fyzickom výkone.

Stabilnú energiu, ktorá zabraňuje rýchlym návalom hladu a následnej chuti na sladké, sacharidové potraviny

Nerušené podávanie vysokého výkonnostného štandardu.

Trénovať tvrdšie, dlhšie a s vyššou intenzitou.

Ľahkú stráviteľnosť bez zaťaženia tráviaceho traktu.

Zníženie rizika poranenia, ktoré vzniká narušenou hladinou glukózy, od ktorej sú závislé jemné motorické zručnosti, ktoré odchádzajú ako prvé ešte pred prvými náznakmi nastupujúcej únavy, čím sa vytvára priestor pre nezvládnutú techniku pohybu, ktorá môže vyústiť do zranenia.

Vysoký stupeň koncentrácie v náročných povolaniach (šoféri, piloti, vojaci...), pretože udržiava stabilnú hladinu glukózy. V pokoji je zabezpečená energia na 8 až 10 hodín po konzumácii jednej dávky.

Premium Protein je produkt, ktorý na slovenskom trhu nemá konkurenciu.

Optimálne dávkovanie

1 dávka (40 g) – 30 minút pred silovým a dynamickým tréningom
1 dávka (40 g) po fyzickom výkone (napr. 30 - 45 minút po tréningu, ideálne iba s vodou)

V kombinácii s ďalšími zdravými potravinami odporúčame použiť za účelom zvýšenia nutričnej hodnoty jedla (shake, smoothie, zamiešať do jedla).

Použitie

2 odmerky prášku (40 g) rozmixovať v 250 – 300 ml vody. Odporúčame ihneď vypiť z dôvodu zvýšenej sedimentácie!

Príchuť

Čokoláda

Zloženie

Základ: hydrolyzovaný hovädzí proteín, polysacharid vyrábaný špeciálnou hydrotermickou metódou HMT, zmes rastlinných aminokyselín BCAA 4:1:1 (L-leucín, L-izoleucín, L-valín), kakaový prášok (22%-ný), MCT tuky (nosič: mliečny proteín), zahusťovadlo: karboxymetylcelulóza, citran draselný, oxid horečnatý, sladidlá: glykozidy steviolu, sukralóza


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.