EMI Ľanová plachta biela 140x220

1×1 ks, posteľná plachta

Značka: EMI

Posteľná plachta bez gumičky z 100% ľanu je skutočne výnimočným kúskom pre váš spálny. Ľan je prírodný materiál so širokým spektrom vlastností, ktoré ho robia obľúbeným medzi zákazníkmi, hľadajúcimi kvalitné a ekologické riešenia pre svoj domov.

U dodávateľa, doručenie do 5 dní
60,00
Doprava zadarmo

O produkte: EMI Ľanová plachta biela 140x220 1×1 ks, posteľná plachta

X015372

Hlavný popis produktu

Tu je niekoľko výhod, ktoré posteľná plachta z ľanu môže ponúknuť:

Luxusný vzhľad a pocit: Ľan je známy svojou prirodzenou krásou a jedinečným vzhľadom. Jeho textúra dodáva posteli elegantný a prirodzený vzhľad, ktorý je skvelým doplnkom pre každý interiér.

Trvácnosť: Ľan je jedným z najtrvácnejších prírodných vlákien. To znamená, že posteľná plachta z ľanu je odolná voči opotrebeniu a môže slúžiť dlhé roky, čím sa stáva skutočne investíciou do kvalitného spánku.

Ekologický materiál: Ľanová tkanina je vyrábaná z rastlinného vlákna, čo z nej robí ekologicky šetrnú voľbu. Pestovanie ľanu môže byť menej náročné na pesticídy a hnojivá v porovnaní s inými plodinami.

Priedušnosť: Ľan je priedušný materiál, ktorý umožňuje cirkuláciu vzduchu a reguluje teplotu. To znamená, že posteľná plachta z ľanu vám môže poskytnúť pohodlný spánok bez prehrievania.

Antialergické vlastnosti: Ľan má tendenciu odolávať plesniam, baktériám a roztočom, čo z neho robí vhodnú voľbu pre ľudí s alergiami.

Citlivá pokožka: Ľan je prirodzene mäkký a pohodlný na dotyk. Jeho vlákna môžu byť jemnejšie a menej dráždivé pre citlivú pokožku v porovnaní s inými materiálmi.

Celkovo je posteľná plachta z ľanu kombináciou luxusu, trvácnosti a ekologických vlastností. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitnú a prirodzenú alternatívu pre svoj spálny.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.

Kategórie produktov