ACANA PUPPY LARGE BREED A.U.V.

1×17 kg, granuly pre šteňatá

Značka: ACANA

Superprémiové krmivo Acana pre veľké a obrie plemená (vážiace v dospelosti nad 25 kg) šteňacieho a mladého veku (do veku 1 - 2 rokov podľa veľkosti plemena).

Varianty podľa hmotnosti
78,59
Ušetríte 29%

Pôvodná cena:  110,99 €  ·  zľava 32,40 €

Najnižšia cena pred zľavou: 90.99 €

Doprava zadarmo

O produkte: ACANA PUPPY LARGE BREED A.U.V. 1×17 kg, granuly pre šteňatá

X86132

Hlavný popis produktu

ACANA PUPPY LARGE BREED je kompletné, plnohodnotné a vyvážené krmivo s holistickou receptúrou. Šteňatá veľkých plemien vyžadujú špecificky vyváženú stravu s vysokým obsahom proteínov podporujúcich svalstvo a s nízkym obsahom sacharidov.

Tento faktor pomáha regulovať hmotnosť a prispieva k optimálnemu vývoju kostry, preto je každá granula ACANA PUPPY LARGE BREED doslova nabitá proteínmi z prvotriednych mäsových surovín (55 %) zahŕňajúcich voľne chované kurčatá, vajcia z prérijních fariem a lososy zo studených vôd Tichého oceánu pri kanadskom Vancouver Island. Tieto suroviny sa DENNE DODÁVAJÚ ČERSTVÉ - zásadne teda nie sú mrazené a neobsahujú konzervačné prostriedky. ACANA ďalej neobsahuje pšenicu, kukuricu a lepok, ktoré často spôsobujú poruchy zažívania a vyznačuje sa celými 20 % zdravými druhmi ovocia a zeleniny a rezaným ovsom z Alberty - sacharidy s nízkym glykemickým indexom, ktoré zabraňujú nevhodnému nárastu váhy šteniat. Vyrobené v oceňovaných kuchyniach v Kanade - najlepšie a najčerstvejšie suroviny.

Ak sa vám zdá, že je naša ponuka granúl pre psov veľmi široká, máte pravdu. Vieme, že každý psík je iný a jeho nároky na výživu sa líšia. Preto u nás zoženiete granuly pre psov malých aj veľkých a všetky ich vekové kategórie. Chytrý filter vám pomôže sa v granulách vyznať. Hľadajte krmivo podľa veľkosti a veku vášho psíka.

Biologicky vhodné krmivo ACANA udrží Vášho psíka šťastného, zdravého a silného. Každá zo živín v krmive je obsiahnutá v prirodzenej podobe, a nie v umelej. 

Benefity krmiva Acana Puppy Large Breed Heritage:

  • Obsahujú 60 - 75 % mäsa, 25 - 40 % ovocia, zeleniny, bylín
  • Úplne bez zemiakov! Obsahujú až 3 druhy mäsa, 1/3 mäsa je vždy čerstvá a 2/3 mäsa sú sušené
  • Vyrábané z čerstvých kanadských surovín, ktoré sú deklarované kanadskou vládou ako vhodné pre ľudskú spotrebu

 


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.