Yaomedica 108 Stupajúce Kalne 50ml

1×50 ml

Značka: YAOMEDICA

Bylinná tinktúra vychádzajúca z tradičných čínskych receptúr.

13,19
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: Yaomedica 108 Stupajúce Kalne 50ml 1×50 ml

X58088

Hlavný popis produktu

Cisárskou bylinou v recepte je borovica, ktorá rozptyľuje stagnáciu v centrálnom žiariči, uvoľňuje napätie v nadbrušnej oblasti a pomáha obnoviť správny smer toku Qi. Pomáha mu zázvor, ktorý zahrievaním rozptyľuje nahromadený chlad. Čemeřice a koptis očisťujú teplo a trojica kremeňa, jujuby a sladkého drievka dopĺňa stredný žiarič a posilňuje Pi (slezinu). Zázvor a sladké drievko podporujú trávenie.

Dávkovanie: Pred použitím je dobré tinktúru pretrepať. Mierny zákal je normálny. Denná dávka je 1 kvapka na 1 kg telesnej hmotnosti. Dennú dávku rozdeľte na dve časti - ráno a večer. To znamená, že ak vážite napríklad 70 kg, užívajte 35 kvapiek ráno a 35 kvapiek večer. Potom vám tinktúra vydrží asi 15 dní. Po konzultácii s odborníkom môžete podať až trojnásobnú dávku. Tinktúru užívajte nalačno. Minimálny interval je 30 minút pred jedlom alebo jednu hodinu po jedle. Tinktúru môžete zaliať trochou horúcej vody, aby sa alkohol odparil. Tento postup je vhodný pre deti alebo vodičov. Na jeden mesiac zvyčajne potrebujete 2-3 balenia (v závislosti od dennej dávky - pozri vyššie)

Obsah balenia: 50 ml = 1100 kvapiek

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy

Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nie je určená na vyváženú stravu alebo vyváženú výživu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí pri teplote do 25 °C. Neobsahuje žiadne prídavné látky. Akýkoľvek zákal alebo zrážanie nie je problém.

Zloženie: voda, alkohol Yu Bai Fu - Typhonia veľká, hľuza- Rhiz. typhonii - 7,3g Huang Qin - šišak bajkalský, koreň- Rad. scutellariae - 5,5g Huang Lian - koptis čínska, podzemok - Rhiz. coptidis - 1,8g Gan Jiang - zázvor obyčajný, podzemok - Rhiz. zingiberis - 3,6g Dang Shen - pazvonček chĺpkatý, koreň- Rad. codonopsis - 5,5g Da Zao - jujuba čínska, plod - Fruc. Jujubae - 3,6g Gan Cao - lsladké drievko, koreň- Rad. glycyrrhizae - 3,6g Shi Gao - sadrovec minerál- Gypsum fibrosum - 7,3g


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.