VITAMMY VIVO Pink Sonická zubná kefka s puzdrom, modrá

1×1 ks, sonická zubná kefka

Značka: VITAMMY

Sonická zubná kefka VITAMMY VIVO - mini rozmery, maxi parametre! VITAMMY VIVO je unikátna sonická zubná kefka v kompaktnom puzdre, ideálna na každodenné čistenie zubov. Sada obsahuje USB nabíjací kábel a pohár. Jej prednosťami sú štýlový charakter, malé rozmery a pokročilá technológia čistenia.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
55,99
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo

O produkte: VITAMMY VIVO Pink Sonická zubná kefka s puzdrom, modrá 1×1 ks, sonická zubná kefka

X55229

Hlavný popis produktu

Kompaktná, skladná, na denné čistenie. Je to zubná kefka, ktorú používate každý deň, no vďaka úhľadnému puzdru ju ľahko vložíte do batohu či kabelky. Jej vysoká kvalita a najvyššie parametre zaručujú presnú a efektívnu starostlivosť o ústnu hygienu. Široký rozsah pohybov hlavy zaisťuje dôkladné čistenie a bielenie zubov. Pokročilá technológia vibračných pohybov. Sonická zubná kefka VITAMMY VIVO využíva pokročilú technológiu sweeping motion.

Odstraňuje bakteriálny povlak s tromi režimami:

1. Clean - každodenné čistenie a odstraňovanie plaku

2. White - bielenie

3. Sensitive - jemné čistenie prispôsobené citlivým zubom Systematické používanie kefky Vivo zaručuje. -dôkladnejšie odstránenie bakteriálneho plaku -zníženie zafarbenia -zdravšie ďasná Sonická zubná kefka VIVO má vkusný dizajn.

Kefka VITAMMY VIVO sa vyznačuje elegantným dizajnom a kvalitnou povrchovou úpravou. Bola vytvorená s dôrazom na každý detail. Saténový povrch rukoväte sme skombinovali s ozdobnými kovovými prvkami. Sonická zubná kefka nielen dôkladne vyčistí vaše zuby, ale je aj vkusným dizajnovým prvkom v každej kúpeľni. Dostupná v troch farbách. Antracitová, biela a ružová. Pohodlné skladovanie. Kompaktné puzdro na kefu poskytuje účinnú ochranu pred nečistotami a poškodením. Vďaka malým rozmerom sa skvele hodí na zbalenie na víkend, dovolenku, do práce či do školy. Funkčnosť na najvyššej úrovni! 72 000 pohybov hlavou za minútu zaisťuje dokonalé výsledky – prirodzene belší úsmev, zvýšenú ochranu pred kazom a zdravé ďasná.

Vlastnosti produktu:

-20 dní čistenia na jedno nabitie

-3 pracovné režimy (Clean, White, Sensitive)

-4 zóny odpočítavanie a 2 minúty vypnutie

-Vodeodolnosť umožňuje opláchnuť celú kefku pri čistení zubov v sprche

-Tichá prevádzka <65 dB a zníženie vibrácií krytu

-Pokročilá technológia čistenia.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.