TINY LOVE Lehátko kolíska 3v1 Denim, 0m+, do 9 kg

1×1 ks, Lehátko a kolíska 3v1

Značka: TINY LOVE

Inovatívne multifunkčné detské hojdacie lehátko, ktoré uľahčuje vášmu dieťatku pohodlný prechod od hry k spánku.

Súťaž Za každých 20 € s DPH nákupu získate v košíku súťažný žreb.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
137,19
Doprava zadarmo

O produkte: TINY LOVE Lehátko kolíska 3v1 Denim, 0m+, do 9 kg 1×1 ks, Lehátko a kolíska 3v1

X66132

Hlavný popis produktu

Hranie – spanie – kŕmenie – všetko v jednom. Tento inovatívny produkt od značky Tiny Love ponúka zábavné viacúčelové lehátko pre vaše dieťatko, ktoré je navyše vybavené pútavými hračkami.

Jemné pohyby hojdacieho kresielka upokojujú vaše dieťatko pred spaním a rovná podložka bezpečnej kolísky s vyvýšenými okrajmi zaručujú jeho bezpečnosť a pohodlie v spánku. Kresielko sa dá tiež nastaviť do pevnej pozície, aby ste mohli svoje dieťatko spokojne nakŕmiť, nechať ho pohrať sa s visiacimi hračkami, alebo len tak pozorovať dianie v okolí.

Široká variabilita tohto produktu je jeho nespornou výhodou! Iba jednoduchým pohybom jednej ruky zmeníte hojdacie kresielko na pohodlnú kolísku. Upokojujúci pohyb a príjemná hudba sprevádzajú vaše dieťatko vo všetkých pozíciách. Plochá podložka so zvýšenými okrajmi ponúka bezpečné a útulné prostredie pre pokojný a nerušený spánok. Dieťatko tiež zabaví elektronická hračka s ľahko nastaviteľným ramenom, ktorá ponúka dve závesné hračky a rôzne melódie so svetielkami.

Kresielko umožňuje dieťatku najskôr hrať sa samostatne a potom prirodzene zaspať bez toho, aby ste ho museli vyrušiť.

Vlastnosti: - Ľahký prechod z pozície sedenia do pozície spánku (jednou rukou) - Elektronická hračka s 18 rôznymi melódiami a svetielkami - Rozkošné závesné hračky - Tri rôzne polohy náklonu - Upokojujúce vibrácie pozdĺž celého lôžka - Vhodné do 9kg - Vyžaduje 1xC (LR 14) a 3xAAA batérií, ktoré nie sú súčasťou balenia na zabezpečenie vibrácií a melódií - Ľahké a prenosné - Látkovú vložku možno prať v práčke Možnosti použitia - V polohe v sede sa dieťatko hrá s visiacimi hračkami v dosahu a môže sa tešiť z bohatej ponuky melódií vhodných pre hry aj odpočinok. - Rovná podložka (169°) so zvýšenými okrajmi je bezpečným prostredím pre pokojný spánok. - Hojdacie kreslo je univerzálnou polohovateľnou sedačkou, ktorá ponúka až tri pohodlné a bezpečné pozície.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.