TIERRA VERDE Voskovaný obrúsok XL (45 x 45 cm) – 1 ks

1×1 ks, voskovaný obrúsok

Bavlnené voskované obrúsky výborne držia tvar, sú umývateľné, skladné a opakovane použiteľné. Vyrobené z čisto prírodných materiálov.
15,89
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: TIERRA VERDE Voskovaný obrúsok XL (45 x 45 cm) – 1 ks 1×1 ks, voskovaný obrúsok

X67976

Čo je to a ako to funguje Voskované obrúsky z 100% bavlny sú úžasné hneď z niekoľkých dôvodov: Nezaťažujú prírodu ako iné druhy obalov (igelitové vrecká, potravinové fólie, alobal). Môžete ich používať znovu a znovu, vydržia rok i dlhšie. Sú zdravotne nezávadné - z čisto prírodných materiálov. Obsahujú včelí vosk, ktorý má prirodzené konzervačné a antibakteriálne účinky

. Držia presne taký tvar, aký potrebujete, a sú úžasne univerzálne (zabalia, zakryjú, premenia sa na vrecko). Poslúžia nielen ako obal, ale aj ako pekné prestieranie. Sú skladné, ak ich práve nepotrebujete, zaberajú minimum miesta (v kuchyni aj v taške). Krásne voňajú včelím voskom. Proste vyzerajú pekne, radosť pozerať. Vznikajú ručne na Slovensku. Na čo sa používa Ideálny pre uchovávanie zvyškov potravín v chladničke (syry, ovocie a zelenina).

Zakryje menšiu misku, tanierik, pohárik aj otvorenú fľašu vína alebo sirupu. Zabalí na cestu jablko, sušienky alebo kus čokolády. Jednoducho si z neho zložíte vrecko na oriešky, sušené ovocie či niečo iné na zobkanie. Skrátka zabalí všetko, čo sa do neho zmestí (vyskúšajte aj ako cestovný obal na zubnú kefku). Ako sa používa Znečistený obrúsok utrite jemnou navlhčenou handričkou, opláchnite studenou vodou a nechajte voľne uschnúť. Pre odstránenie mastných škvŕn môžete použiť menšie množstvo ekologického čistiaceho prostriedku (odporúčame

Gél na riad). Ak by sa povoskovaný povrch porušil, nahrejte obal niekoľko sekúnd nad horúcou vodou a prstami poškodené miesto uhlaďte. Dbajte na to, aby obrúsok aj vaše ruky boli úplne čisté. Obal nesmie prísť do kontaktu s horúcou vodou ani teplými potravinami. Neumývajte ho v umývačke, neohrievajte v mikrovlnnej rúre a nežehlite. V horúcich letných dňoch obrúsok odporúčame požívať len v domácnosti. Na povrchu sa časom vytvorí patina, nejedná sa o chybu. Obrúsku nesvedčí veľké množstvo čistiacich prostriedkov. Použite ich len v prípade väčšieho znečistenia. Neodporúčame na balenie surového mäsa.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.