TIERRA VERDE Prací gél citlivá pokožka (kanister 5 l)

1×5000 ml, prací gél

Má čisté prírodné zloženie bez parfumov a alergénov . Tento prostriedok je vhodný na pranie farebnej bielizne, látkových plienok a flísových odevov. Dermatologicky testovaný.

U dodávateľa, doručenie do 7 dní
46,99
Doprava zadarmo

O produkte: TIERRA VERDE Prací gél citlivá pokožka (kanister 5 l) 1×5000 ml, prací gél

X67994

Hlavný popis produktu

ento prací gél obsahuje zvýšený podiel extraktu z mydlových orechov. Po novom sme pridali prírodné tenzidy, ktoré si výborne poradia s nečistotami. Výsledkom je krásne čistá bielizeň bez dráždivých chemických látok. Koncentrovaná podoba gélu je navyše skvelým riešením pre vás (neplatíte za zbytočnú vodu) aj pre prírodu (menej obalov a paliva na prepravu). Prací gél je ideálny, ak: Ste ekzematici a alergici.

Gél je nedráždivý. Odporúčame kombinovať ho s Plákadlom pre citlivú pokožku, ktoré spoľahlivo odstraňuje zvyšky pracieho prostriedku. Je pre vás prírodné zloženie prostriedkov, ktoré denne používate, prioritou. 99 % zložiek gélu získavame v prírode. Gél je skvelým riešením pre všetkých, ktorým na zložení pracích prostriedkov naozaj záleží. Účinná receptúra je založená na extrakte z mydlových orechov. Mydlové orechy obsahujú saponín, 100 % prírodní tenzid, ktorý na seba ľahko viaže nečistoty. Novinkou je pridaný účinný prírodní tenzid alkylpolyglukosid, vyrábaný zo škrobov a olejov. Hľadáte vegánske prostriedky. Gél sme vyvinuli na čisto rastlinnej báze a neobsahuje žiadne živočíšne zložky. Vyberáme prednostne rastlinné zložky.

Dávate prednosť prostriedkom bez parfumov. Prací gél z mydlových orechov pre citlivú pokožku neobsahuje žiadne parfumy. Chcete sa o svoj domov starať udržateľným spôsobom. Gél sa v prírode ľahko odbúrava. Vyvinuli sme ho tak, aby spĺňal prísne kritéria najnáročnejšieho európskeho certifikátu Ecogarantie. Na čo sa používa Na pranie bežne znečistenej bielizne v práčke aj v ruke. Vhodný hlavne na farebnú bielizeň (neobsahuje bieliacu zložku). Pre tých, ktorí si chcú bielizeň prevoňať esenciálnymi olejmi podľa vlastného výberu (na pranie 4-5 kg bielizne pridajte 1-3 kvapky oleja priamo do zásobníka práčky spolu s pracím prípravkom; dávkovanie voľte podľa toho, ako silno si chcete bielizeň prevoňať). Pokiaľ hľadáte pracie gély s už pridanými esenciálnymi olejmi, nájdete ich tu).


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.