SKIP HOP Hračka aktívna na C krúžku Discoverosity 3v1 Montessori 0m+

1×1 ks, hračka

Značka: SKIP HOP

Naša detská hračka Discoverosity 3 v 1, navrhnutá v spolupráci s odborníkmi na vzdelávanie Montessori, podporuje vizuálnu stimuláciu, motorické zručnosti a ďalšie schopnosti - doma aj na cestách

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
U dodávateľa, doručenie do 3 dní
14,59
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: SKIP HOP Hračka aktívna na C krúžku Discoverosity 3v1 Montessori 0m+ 1×1 ks, hračka

X017213

Hlavný popis produktu

Naša detská hračka Discoverosity 3 v 1, navrhnutá v spolupráci s odborníkmi na vzdelávanie Montessori, podporuje vizuálnu stimuláciu, motorické zručnosti a ďalšie schopnosti - doma aj na cestách. Dvojdielna hračka umožňuje používať každý prvok samostatne alebo ich spojiť dohromady pre tri rôzne spôsoby hry. Mäkká hrkajúca loptička má na jednej strane vysoko kontrastný vzor a na druhej strane jasné farby, zatiaľ čo drevený krúžok z udržateľného zdroja s pevnou a čiernobielou vzorovanou tkaninou je ideálny na uchopenie a prerezávanie zúbkov.
Vlastnosti: - Navrhnuté v spolupráci s odborníkmi na Montessori vzdelávanie. - 3 spôsoby hry: loptička, drevený krúžok a obe časti spojené dohromady. - Mäkká hrkajúca loptička s vysoko kontrastným vzorom a farebnými prvkami. - Hladký drevený hryzací krúžok s textilnými "listami". - Podporuje vizuálnu a hmatovú stimuláciu a motorické zručnosti. - Tkanina Oeko-Tex a drevený krúžok s certifikátom FSC. - Vek 0+. - Ladí s kolekciou Discoverosity inšpirovanou metódou Montessori.
Rozmery oboch spojených častí (cm): 10,16 D x 10,16 Š x 36,3 V
Údržba: Lopta: Pranie v práčke za studena, jemný cyklus. Nebieliť. Sušte v sušičke na nízkom stupni. Nežehliť. Nečistiť chemicky. Listy a drevené krúžky: Čistite len na jednotlivých miestach. Neponárajte do vody.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.