PROFIDIET TYČINKA S MALINOVO-BRUSNICOVOU PRÍCHUŤOU 1. FÁZA

1×7 ks, proteínová tyčinka

Značka: PROFIDIET

Proteínové bezlepkové tyčinky Profidiet sú skvelé ako desiata alebo olovrant, sú vhodné aj do redukčných diét. 1 porcia/tyčinka obsahuje 15 g bielkovín, 11,4 g vlákniny a iba 1,5 g cukru.

24,29
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: PROFIDIET TYČINKA S MALINOVO-BRUSNICOVOU PRÍCHUŤOU 1. FÁZA 1×7 ks, proteínová tyčinka

X015866

Hlavný popis produktu

Proteínové tyčinky Profidiet s malinovými vločkami, šťavou z brusníc a granátového jablka sú skvelé pre redukčný program ale aj v prípade pocitu hladu kdekoľvek ste.

ZLOŽENIE: Zmes bielkovín (textúrované sójové bielkoviny (sójové bielkoviny, škrob), mliečne bielkoviny, sójové bielkoviny (sójový lecitín), hydrolyzovaná želatína), polydextróza, oligofruktóza (extrakt z koreňa čakanky), rastlinné oleje (olej z palmových jadier RSPO certifikát, palmový olej RSPO certifikát, bambucký olej, slnečnicový olej), zvlhčovadlo (glycerol), arómy (sója), kakaové maslo, kakao v prášku, emulgátory (slnečnicový lecitín, mono- a diglyceridy), šťava z granátového jablka v prášku 0,4 %, koncentrovaná šťava z brusníc v prášku 0,4 %, malinové vločky 0,4 %, jedlá soľ, farbivo (červená repa), sladidlá (sukralóza, acesulfám K). ALERGÉNY: Mlieko a sója. Môže obsahovať orechy a vajce.

POUŽITIE: Určené na priamu konzumáciu. Zapite pohárom vody.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.