PETITE&MARS Matrac detský Coco Dream

1×1 ks, detský matrac

Kokosový matrac pre zdravý spánok a vývoj vášho dieťatka.

34,99
Doprava zadarmo

O produkte: PETITE&MARS Matrac detský Coco Dream 1×1 ks, detský matrac

X53529

Hlavný popis produktu

Spánok je pre bábätko veľmi dôležitý a miminko trávi spánkom väčšinu dňa. Doprajte mu preto kvalitný matrac z prírodného materiálu a optimálnu podporu a komfort pre zdravý vývoj. Vrchná vrstva matraca je vyrobená z prírodného kokosového vlákna, ktoré je veľmi vzdušné, odvádza vlhkosť a svojimi prirodzenými antialergickými a antibakteriálymi vlastnosťami zabezpečí zdravé prostredie pre bábätko.

Nezadržiava vlhkosť ani zápach a nemnožia sa v ňom roztoče. Najkvalitnejšia tvrdená polyuretánová pena zaisťuje dostatočnú tuhosť matraca a zároveň je pružná a odolná proti deformácii. Vyniká svojou výbornou elasticitou, tvarovou stálosťou a dlhou životnosťou. Kombinácia pevnej kokosovej vrstvy a PUR peny poskytujú bábätku optimálnu tvrdosť a oporu. Výška matraca 8 cm zabezpečí dobré fungovanie monitora dychu. Matrac je možné využiť obojstranne.

Tvrdšia kokosová strana poskytne optimálnu podporu malému bábätku. Mäkšiu stranu môžete využiť pre batoľa a staršie dieťa.

Vlastnosti:

- pohodlný pre bábätko

- dostatočne priedušný

- antibakteriálny a hypoalergénny

- kombinácia prírodného kokosového vlákna a PUR peny

- jednoduchá údržba

- odnímateľný poťah na zips je možné prať na 60 °C

- obojstranný - 120 x 60 x 8 cm

- poťah 100% polyester

- vhodný od narodenia Odporúčame dokúpiť tiež priedušný, nepremokavý chránič matraca Petite&Mars Aero, ktorý zabráni preniknutiu vlhkosti a baktériám do matraca pri pretečenej plienočke či nehodách dieťatka.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.