Betakarotén

  (8)

 Betakarotén

 Betakarotén je farbivo patriace ku karotenoidom. Je provitamínom vitamínu A, čiže slúži na výrobu vitamínu A, ktorý je užitočný pre svoje antioxidačné vlastnosti, ale aj podporu zdravých očí a pokožky. Pri očiach spomaľuje degeneratívne zmeny na sietnici a pokožku chráni pred alergiou na slnko vďaka nárastu tvorby melanínu -kožného pigmentu. Jeho hladinu môžete doplniť zo stravy alebo vo forme suplementov.

( Prijímame ho vo forme ovocia a zeleniny - bohatým zdrojom betakaroténu  je tmavozelená listová zelenina (šalát a iné zelené listy), zelená zelenina (brokolica, špargľa), žltá alebo oranžová zelenina (mrkva) a žlté alebo oranžové ovocie (broskyne, marhule).    

Zoradiť podľa
 • Dr.Max Betakarotén

  1×90 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s obsahom betakaroténu pre udržanie zdravej pokožky a dobrého zraku.
 • Betakarotén je jedným zo zdrojov vitamínu A, ktorý je nutný pre tvorbu rodopsinu - zrakového pigmentu používaného za nízkeho osvetlenia. Produkt “Betakarotén 25.000 IU” je obohatený o panthenol a PABA.
 • GENERICA Betakarotén

  1×60 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok k udržaniu dobrého zraku a zdravej pokožky. Prispieva k zdravému opáleniu.
 • BIO-KAROTÉN

  1×60 cps, výživový doplnok
  Obsahuje betakarotén (provitamín A), ktorý prispieva k udržaniu dobrého zraku a zdravej pokožky.
 • GS Betakarotén FORTE s nechtíkom

  1×30 cps, výživový doplnok
  GS Betakarotén FORTE s nechtíkom je prípravok s obsahom silnej dávky beta-karoténu, obohatený o nechtík lekársky, biotín a zinok. Pomáha získať a udržať krásnu farbu pokožky najmä pri intenzívnejšom opaľovaní.
 • GS Betakarotén FORTE s nechtíkom

  1×120 cps, výživový doplnok
  Prípravok s obsahom silnej dávky beta-karoténu, obohatený o nechtík lekársky, biotín a zinok. Pomáha získať a udržať krásnu farbu pokožky najmä pri intenzívnejšom opaľovaní.
 • GS Betakarotén s nechtíkom

  1×30 cps, výživový doplnok
  Výživový doplnok s obsahom silnej dávky betakaroténu, obohatený o nechtík lekársky, biotín a zinok.
 • GS Betakarotén s nechtíkom

  1×135 cps, výživový doplnok
  Prípravok s obsahom beta-karoténu, obohatený o nechtík lekársky, biotín a zinok. Pomáha ku krásnemu opáleniu, zdravej pokožke, nechtom a vlasom, podporuje imunitu a zdravý zrak.
  Betakarotén

  Betakarotén