NATUREVIA OptiVizin Blue

1×60 cps

OptiVizin™ obsahuje pre zrak prospešné zložky omega-3 z rybieho oleja, stopové prvky, vitamíny a hlavne lutien a zeaxantín, ktoré sú základnými stavebnými prvkami makuly, zodpovednými za ostré videnie. - Silná kombinácia antioxidantov, luteinu, zeaxantinu a omega-3 pre maximálny synergický efekt a udržanie si dobrého videnia - Lutein a zeaxantin s lepšou biologickou dostupnosťou ( mikronizované kryštály prírodných zložiek z aksamietnice v oleji) - Zinok, vitamín A z rybieho oleja prispieva k udržaniu normálneho zraku - Komplex antioxidantov ( vitamín E, zinok, meď) chráni bunky pred oxidačným poškodením voľnými radikálmi.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

29,39
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: NATUREVIA OptiVizin Blue 1×60 cps

X53636 ADC

Výživový doplnok

  • Obsahuje pre zrak prospešné zložky omega-3 z rybieho oleja, stopové prvky, vitamíny a hlavne luteín a zeaxantín, ktoré sú základnými stavebnými prvkami makuly, zodpovednými za ostré videnie.
  • Zinok, vitamín A a DHA z rybieho oleja prispievajú k udržaniu normálneho stavu zraku.
  • Komplex antioxidantov ( vitamín E, zinok a meď) chránia bunky pred oxidačným poškodením voľnými radikálmi.
  • Obsahuje vysoko vstrebávateľný kryštalický lutien a zeaxantín z aksamietnice.
  • Bez umelých farbív, konzervantov a lepku.

Zloženie 1 kapsuly: Luteín 25 mg, zeaxantín 4 mg, DHA (z rybieho oleja) 250 mg, vitamín A 800 µg (100% ODD), vitamín E 15 mg (125% ODD), zinok 10 mg (100% ODD), meď 1 mg (100% ODD). ODD – odporúčaná denná dávka.
Produkt ďalej obsahuje: rybí olej, poťah kapsule (modifikovaný škrob, glycerol, karagenan), svetlicový olej, lutein, D-o-tocopheryl-acetát, bisglycinát zinočnatý, zaexantín, bisglycinát meďnatý, retinyl-palminát, emulgátory (slnečnicový lecitín, glyceryl stearát), farbivo (riboflavín). 

Spôsob použitia

Užíva sa 1 kapsula denne.

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neužívať, pokiaľ je bezpečnostný uzáver pod viečkom poškodený. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí. Nesmie sa požívať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujete v suchu a pri teplote do 25°C.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.