NATTOU Uspávačik plyšový hudobný so svetielkom a senzorom plaču 4v1 Sleepy Dog Vanilla 0m+

1×1 ks, uspávačik

Značka: NATTOU

Prítulná plyšová hračka na spanie Nattou v tvare psíka s vyšívanou tváričkou a jemným podbradníkom

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
63,99
Doprava zadarmo

O produkte: NATTOU Uspávačik plyšový hudobný so svetielkom a senzorom plaču 4v1 Sleepy Dog Vanilla 0m+ 1×1 ks, uspávačik

X017140

Hlavný popis produktu

Prítulná plyšová hračka na spanie Nattou v tvare psíka s vyšívanou tváričkou a jemným podbradníkom.
Psík na spanie Nattou je krásnej mäkkej kvality s príjemnou výplňou. Spiaci psík má v brušku svetielko, ktoré sa môže meniť medzi siedmimi farbami a zvukom, s bielym šumom, morom, tlkotom srdca a dvoma upokojujúcimi uspávankami, ktoré pomáhajú zabezpečiť pokojný spánok. Zvuky spiaceho psíka sa aktivujú automaticky, keď započuje plač dieťaťa a zvuky automaticky prestanú po 15 minútach. Svetlo spiaceho psíka vychádza z LED diódy v brušku, takže svetlo je tlmené textíliou psíka a neprehrieva sa, teda svetlo môže bez problémov svietiť celú noc.
Plyšový psík má 8-hodinovú batériu a nabíja sa pomocou priloženého USB kábla. Nočné svetielko v tvare plyšového psíka je dokonalým kamarátom pre tých najmenších.
4v1: - Plyšový kamarát - Nočné svetielko - Melódie - Senzor plaču
Odporúčaný vek: 0 m+ Rozmery: výška 32 cm
Nedarujte svojmu bábätku len obyčajnú hračku, darujte mu EMÓCIU!
Teplé, útulné a bezpečné prostredie, ktorému sa môže vyrovnať len mamičkine bruško. To je NATTOU. Mäkučkí plyšoví kamaráti na zaspávanie, bezpečné hračky pre prvé dobrodružstvá. Objavte svet NATTOU.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.