MOVit L-Citrulín 500 mg

1×90 cps , výživový doplnok

Značka: MOVIT

V jednej kapsule prémiového doplnku stravy je 500 mg L-citrulínu malátu. V kulturistike je známy schopnosťou zvýšenia produkcie oxidu dusnatého, ktorý napomáha prekrveniu svalov. L-citrulín je neesenciálna aminokyselina a je vhodné ju dopĺňať pred tréningom, kedy napomáha zväčšiť objem svalstva.

15,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: MOVit L-Citrulín 500 mg 1×90 cps , výživový doplnok

X020683

Hlavný popis produktu

MOVit L-Citrulín 500 mg, 90 vegetariánskych kapsúl
Výživový doplnok v kapsulách

90 vegetariánskych kapsúl

V jednej kapsule prémiového doplnku stravy je 500 mg L-citrulínu malátu. V kulturistike je známy schopnosťou zvýšenia produkcie oxidu dusnatého, ktorý napomáha prekrveniu svalov. L-citrulín je neesenciálna aminokyselina a je vhodné ju dopĺňať pred tréningom, kedy napomáha zväčšiť objem svalstva.

L-citrulín je neproteinová aminokyselina, ktorá je produkovaná z aminokyseliny ornitinu pri procese metabolizmu arginínu. Citrulín je tiež prekurzorom arginínu, čo znamená, že môže byť premenený na arginín v tele.

Citrulín je bežne prítomný v potravinách, ako sú melóny, uhorky a ďalšie druhy ovocia a zeleniny. V posledných rokoch sa však citrulín stal populárnym ako doplnok stravy a je často používaný športovcami a kulturistami na zlepšenie výkonu a regenerácie po cvičení.

Citrulín sa často používa ako doplnok stravy, pretože má niekoľko potenciálnych výhod pre zdravie a výkon. Medzi hlavné výhody patrí:

Zlepšenie športového výkonu: Citrulín sa ukázal ako účinný pri zlepšovaní športového výkonu, najmä pri zvyšovaní výdrže a znižovaní únavy. Môže tiež zlepšiť prietok krvi a dodávanie kyslíka do svalov, čo pomáha zlepšiť svalovú silu a rýchlosť.

Podpora regenerácie po cvičení: Citrulín môže pomôcť znížiť svalové poškodenie a zápal po cvičení, čo vedie k zrýchleniu regenerácie svalov a celkovému zotaveniu.


má vplyv na produkciu oxidu dusnatého
500 mg v jednej kapsule
obsahuje aminokyselinu L-citrulín malát
je vhodný pre silových aj vytrvalostných športovcov


Obsah aktívnych látok

Aktívna látka
Obsah v 1 cps.
Obsah v 4 cps.
% RVH*
Citrulín malát 1:1
500 mg
2000 mg
-

*referenčná výživová hodnota, - nie je stanovená

Zloženie: L-Citrulín DL-malate, fosforečnany vápenaté (zahusťovadlo), stearát horečnatý rastlinného pôvodu (protihrudkujúca látka), oxidy a hydroxidy železa (farbivá), HPMC kapsule (hypromelóza), guma gellan.

Odporúčané denné dávkovanie: 4-6 kapsúl denne. V závislosti od požadovaného cieľa pred, počas alebo po cvičení. Približne 1-2 hodiny pred športovou aktivitou, aby sa zlepšila výdrž a znížila úroveň únavy počas cvičenia a na podporu regenerácie po cvičení. Na podporu regenerácie po cvičení môže byť doplnok stravy užívaný pred cvičením alebo počas cvičenia na podporu svalovej regenerácie a zníženie zápalu po cvičení.

Upozornenie:
Nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte a uchovávajte v suchu a tme pri teplote +4 až +25 °C, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slnečným žiarením. Ukladajte mimo dosahu detí!

Hmotnosť netto: 76,9 g

Distribútor: MOVit Energy s.r.o., Pobřežní 249/46, 186 00 Praha, Česká republika, IČO: 09127674, www.movitenergy.cz

Č. ŠARŽE / MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ DO KONCA: dátumu uvedeného na obale.

EAN: 8594202101389

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.