Meaco Dry Arete One 25L odvlhčovač vzduchu

1×1 ks, odvlhčovač vzduchu

Značka: MEACO

Kondenzačný odvlhčovač vzduchu, odvlhčovací výkon 25 l/deň, nádržka s objemom 4,8 l, vzduchový výkon 175 m3/h, umývateľný prachový predfilter, HEPA filter, nočný režim, funkcia sušenia bielizne, detský zámok, veľmi tichá prevádzka.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
337,69
Doprava zadarmo

O produkte: Meaco Dry Arete One 25L odvlhčovač vzduchu 1×1 ks, odvlhčovač vzduchu

X013628

Hlavný popis produktu

Vlajková loď medzi odvlhčovačmi britského výrobcu Meaco. Inovatívny dizajn, inteligentné funkcia, filtrácia vzduchu a tichá prevádzka robí z tohto modelu jeden z najpokročilejších odvlhčovačov na trhu.

Rad odvlhčovačov Arete® bol pomenovaný podľa gréckej bohyne dokonalosti. Výrobca sa týmto názvom inšpiroval a počas vývoja venoval veľkú pozornosť detailom a dôkladnému testovaniu, aby bol konečný produkt vyladený k dokonalosti.

Navrhnutý pre nepriaznivé britské počasie

Úsporný kompresorový odvlhčovač Meaco Dry Arete® One 25L si hravo poradí s nadmernou vlhkosťou a kondenzáciou vody v interiéri, čím zamedzí rastu plesní a vzniku nepríjemného zápachu. Ideálny na použitie v domácnosti, zimnej záhrade, dielni, garáži alebo v karavanoch.

Funkcia čistenia vzduchu

Meaco Dry Arete® One je vybavený kvalitným HEPA filtrom triedy H13, ktorý počas odvlhčovania zo vzduchu zároveň odstráni poletujúci prach, peľ, zvieracie alergény a baktérie. Funkciu čistenia vzduchu je možné používať aj samostatne bez jeho odvlhčovania.

Inovatívny dizajn

Odvlhčovač vzduchu Meaco Dry Arete® One ponúka prepracovaný dizajn a mnoho inteligentných režimov a funkcií, vďaka ktorým je jeho prevádzka omnoho efektívnejšia a úspornejšia. Postranné prieduchy uľahčujú nasávanie vzduchu, takže je možné prístroj umiestniť blízko k stene.

Vytvorený v spolupráci so zákazníkmi

Produktový rad odvlhčovačov Meaco Dry Arete® je výsledkom päťročného vývoja a intenzívneho testovania, do ktorého bolo zapojených viac než 2 000 zákazníkov. Počas vývoja sa výrobca sústredil na zjednodušenie ovládania, zníženie prevádzkovej hlučnosti a dosiahnutie vysokej energetickej účinnosti.

Veľmi tichá prevádzka

Viac než 18 mesiacov testovania dalo vzniknúť jednému z najtichších odvlhčovačov na trhu. Prevádzková hlučnosť prístroja pri bežnej prevádzke dosahuje iba 42 dB. Vďaka tomu si vyslúžil prestížne medzinárodné ocenenie Quiet Mark.

Jednoduché ovládanie

Odvlhčovač Arete® One bol navrhnutý s ohľadom na čo najjednoduchšie používanie. Intuitívne dotykové ovládanie a digitálny LED displej poskytujú úplnú kontrolu nad nastavením prístroja. Najpoužívanejšie funkcie zvolíte jediným dotykom. Nechýba ani detský zámok, ktorý zabráni náhodnému prenastaveniu prístroja.

Inteligentný režim sušenia bielizne

Po stlačení tlačidla bude prístroj odvlhčovať 6 hodín pri maximálnom výkone. Ak úroveň vlhkosti v miestnosti klesne pod 35 %, odvlhčovanie sa automaticky vypne. Ventilátor bude aj naďalej v prevádzke, aby sa bielizeň rýchlejšie usušila.

Kľúčové vlastnosti odvlhčovača vzduchu Meaco Dry Arete® One 25L
4 prevádzkové režimy – inteligentný režim odvlhčovania / kontinuálne odvlhčovanie / čistenie vzduchu / režim sušenia bielizne
nočný režim – rýchlosť ventilátora je nastavená na najnižší stupeň a podsvietenie ovládacieho panelu je vypnuté
umývateľný prachový predfilter
prehľadný dotykový ovládací panel s LED displejom
indikátor plnej nádržky na vodu
odnímateľná nádržka na vodu s objemom 4,8 l
priezor na kontrolu hladiny vody v nádržke
možnosť kontinuálneho odvodu kondenzátu – pomocou ho adaptéra je možné pripojiť štandardnú záhradnú hadicu s priemerom 12,5 mm
detský zámok
postranné prieduchy uľahčia nasávanie vzduchu
integrované kolieska a vysúvacie držadlo uľahčia manipuláciu s prístrojom
držadlo na navinutie kábla
Britský špecialista na odvlhčovanie vzduchu

Britská značka odvlhčovačov Meaco bola založená v roku 1991 a vo svojich počiatkoch sa zameriavala na vývoj technológií zaisťujúcich optimálnu kvalitu ovzdušia v múzejných priestoroch. Od roku 2009 sa značka špecializuje na segment domáceho a priemyselného odvlhčovania a aktuálne sa radí medzi popredných výrobcov kvalitných a oceňovaných produktov, ktoré dodáva do celého sveta.

Technické parametry
Technológia odvlhčovania: kondenzačná, kompresorová
Odvlhčovací výkon: 25 l/deň
Vzduchový výkon: 175 m³/h
Objem nádržky: 4,8 l
Max. hlučnosť: 42 dB
Max. príkon: 310 W
Prevádzková teplota: 5–35 °C
Rozmery (š × h × v): 376 × 232 × 562 mm
Hmotnosť: 16 kg

Na produkt sa vzťahuje záruka 5 rokov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.