Meaco Dry Arete One 10L odvlhčovač vzduchu

1×1 ks, odvlhčovač vzduchu

Značka: MEACO

Kondenzačný odvlhčovač vzduchu, odvlhčovací výkon 10 l/deň, nádržka s objemom 2,5 l, vzduchový výkon 100 m3/h, umývateľný prachový predfilter, HEPA filter, časovač, nočný režim, funkcia sušenia bielizne, detský zámok, veľmi tichá prevádzka.

U dodávateľa, doručenie do 3 dní
214,89
Doprava zadarmo

O produkte: Meaco Dry Arete One 10L odvlhčovač vzduchu 1×1 ks, odvlhčovač vzduchu

X013625

Hlavný popis produktu

Veľmi tichý kondenzačný odvlhčovač s čističkou vzduchu Meaco Dry Arete One 10L si poradí s nadmernou vlhkosťou a kondenzáciou vody v interiéri, čím zamedzí rastu plesní a vzniku nepríjemného zápachu v menších miestnostiach s nedostatočným odvetrávaním.

Rad odvlhčovačov Arete® bol pomenovaný po gréckej bohyni dokonalosti. Výrobca sa týmto menom inšpiroval a počas vývoja kládol veľký dôraz na detaily a dôkladné testovanie, aby bol výsledný produkt vyladený k dokonalosti.

Funkcia čistenia vzduchu

Meaco Dry Arete® One je vybavený kvalitným HEPA filtrom triedy H13, ktorý počas odvlhčovania zo vzduchu zároveň odstráni poletujúci prach, peľ, zvieracie alergény a baktérie. Funkciu čistenia vzduchu je možné používať aj samostatne bez jeho odvlhčovania.

Inovatívny dizajn vytvorený v spolupráci so zákazníkmi

Produktový rad odvlhčovačov MeacoDry Arete® je výsledkom päťročného vývoja a testovania, do ktorého bolo zapojených viac ako 2000 zákazníkov. Počas vývoja sa výrobca sústredil na zjednodušenie ovládania, zníženie prevádzkovej hlučnosti a dosiahnutie vysokej energetickej účinnosti.

Jednoduché ovládanie

Odvlhčovač Arete® One bol navrhnutý s ohľadom na čo najjednoduchšie používanie. Intuitívne dotykové ovládanie a digitálny LED displej poskytujú úplnú kontrolu nad nastavením prístroja. Najpoužívanejšie funkcie zvolíte jediným dotykom. Nechýba ani detský zámok, ktorý zabráni náhodnému prenastaveniu prístroja.

Inteligentný režim sušenia bielizne

Po stlačení tlačidla bude prístroj odvlhčovať 6 hodín pri maximálnom výkone. Ak úroveň vlhkosti v miestnosti klesne pod 35 %, odvlhčovanie sa automaticky vypne. Ventilátor bude aj naďalej v prevádzke, aby sa bielizeň rýchlejšie usušila.

Klíčové vlastnosti odvlhčovače vzduchu Meaco Dry Arete® One 10L
4 prevádzkové režimy – inteligentný režim odvlhčovania / kontinuálne odvlhčovanie / čistenie vzduchu / režim sušenia bielizne
nočný režim – rýchlosť ventilátora je nastavená na najnižší stupeň a podsvietenie ovládacieho panelu je vypnuté
umývateľný prachový predfilter
prehľadný dotykový ovládací panel s LED displejom
indikátor plnej nádržky na vodu
odnímateľná nádržka na vodu s objemom 2,5 l
priezor na kontrolu hladiny vody v nádržke
možnosť kontinuálneho odvodu kondenzátu
detský zámok
postranné prieduchy uľahčia nasávanie vzduchu
integrované kolieska a vysúvacie držadlo uľahčia manipuláciu s prístrojom
držadlo na navinutie kábla
Britský špecialista na odvlhčovanie vzduchu

Britská značka odvlhčovačov Meaco bola založená v roku 1991 a vo svojich počiatkoch sa zameriavala na vývoj technológií zaisťujúcich optimálnu kvalitu ovzdušia v múzejných priestoroch. Od roku 2009 sa značka špecializuje na segment domáceho a priemyselného odvlhčovania a aktuálne sa radí medzi popredných výrobcov kvalitných a oceňovaných produktov, ktoré dodáva do celého sveta.

Technické parametre
Technológia odvlhčovania: kondenzačná, kompresorová
Odvlhčovací výkon: 10 l/24 h
Vzduchový výkon: 100 m3/h
Objem kondenzačnej nádrže: 2,5 l
Časovač: nie
Hlučnosť: max. 38 dB
Automatické vypnutie pri plnej nádržke: áno
Príkon: 163 W
Hmotnosť: 10,7 kg
Rozmery: 472 × 319 × 237 mm

Na produkt sa vzťahuje záruka 5 rokov.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.