Maison Berger

  (19)
Zoradiť podľa
 • Darčekové balenie pre pohodlný začiatok s lampami a parfumami Maison Berger Paris obsahuje katalytickú lampu Aroma z dekorovaného skla a interiérový parfum Aroma Energy - Čerstvé tonikum s objemom 250 ml.
 • LBB Levanduľové pole

  1×1 ks, parfum
  Parfum pre katalytické lampy Maison Berger Paris. Výrazná slnkom prevoňaná kvetinová vôňa levandule je oživená tónmi eukalyptu, hrušky a gáfru pre skutočne osviežujúci pocit. Základ parfumu potom tvorí hrejivá kompozícia balzamov a dreva.
 • LBB Neutrálna zmes

  1×1 ks, náplň do katalytických lámp
  Neparfumovaná náplň do katalytických lámp Maison Berger Paris na čistenie vzduchu v domácnosti a zároveň na riedenie intenzity parfumovaných náplní. Jej použitie je tiež doporučované pri zmene parfumu, pretože prečistí knôt lampy. Obsahuje 500 ml.
 • LBB Verbena

  1×1 ks, parfum
  Parfum pre katalytické lampy Maison Berger Paris s úchvatne sviežou a prirodzenou vôňou čerstvo odtrhnutej verbeny. Hlavu parfumu tvorí limetka, cedrát a ružové korenie, srdce verbena a levanduľa s mätou. Telo mieša šedú ambru a biele pižmo.
 • Vôňa do auta s obľúbeným interiérovým parfumom Čerstvé tonikum vám bude spríjemňovať cestovanie až počas 8 týždňov. Balenie obsahuje 2 kapsle.
 • Vôňa do auta s obľúbeným interiérovým parfumom Aroma Happy - Sviežosť vody vám bude spríjemňovať cestovanie až počas 8 týždňov. Balenie obsahuje 2 kapsle. Sviežosť vody sa vyznačuje sviežou arómou čerstvej vône citrusov, ktorá je zjemnená opojnou vôňu pižma.
 • Berger CAR Bestsellers 2 náhr. Náplne Morský vzduch

  1×1 ks, náplň do katalytických lámp
  Do svojho aróma difuzéra v aute novú náplň jednoducho vložíte odklapnutím jeho viečka. Praktický klip umožňuje difuzér pripevniť v aute takmer kamkoľvek, ale ak ho umiestnite na klimatizačné prieduchy, bude jeho vôňa prúdiť vaším vozidlom intenzívnejšie. Intenzita každej vôňa je vyznačená na obale číselnou škálou 1-5.
 • Vôňa do auta Proti zápachu tabaku s obľúbeným interiérovým parfumom Drevitá vôňa eliminuje nežiaduce pachy. Vydrží vám na cestách až 8 týždňov. Balenie obsahuje 2 kapsle.
 • Kovové puzdro Car wheel na vône do auta Maison Berger Paris je nielen funkčné, ale aj krásne - bolo navrhnuté ako šperk pre vaše vozidlo. Jednoduché vloženie náplne (náplň si môžete vybrať zo širokej ponuky vôní), pevne drží na svojom mieste.
 • Dizajnové kovové puzdro Resonance na vône do auta značky Maison Berger Paris je nielen funkčné, ale aj krásne - bolo navrhnuté ako šperk pre vaše vozidlo. Jednoduché vloženie náplne (náplň si môžete vybrať zo širokej ponuky vôní), pevne drží na svojom mieste.
 • Darčekové balenie pre pohodový začiatok s lampami a parfumami Maison Berger Paris obsahuje katalytickú lampu Aroma z dekorovaného skla a interiérový parfum Aroma Relax - Sladký Orient s objemom 250 ml.
 • Darčekové balenie Maison Berger Paris obsahuje katalytickú lampu Round z kolekcie Essential z priehľadného skla a 250 ml interiérového parfumu Bavlnená starostlivosť a 250 ml funkčnej náplne So Neutral.
 • LBB Morský vzduch

  1×1 ks, parfum
  Parfum pre katalytické lampy Maison Berger Paris s vôňou oceánu vás v spomienkach zavedie späť na vašu letnú dovolenku ... Vo vysokých notách parfumu ucítite ružu, čierne ríbezle s tónmi mora. Stredné kvetinové tóny tvoria ruže, jazmín a konvalinky. Celú súhru vôní doplňuje v nízkych tónoch biele pižmo, ambra a vône exotického dreva.
 • LBB Chic Paríž

  1×1 ks, parfum
  Parfum pre katalytické lampy Maison Berger Paris inšpirovaný neodolateľnou kyticou z ranného parížskeho trhu. Ponúka tóny osviežujúce, kvetinové a zároveň moderné. Delikátna kompozícia vôni z francúzska s vôňou bergamotu, ruže a liči.
 • Parfum pre katalytické lampy Maison Berger Paris Exotické drevo. Vrchné tóny vône tvorí citrón, korenie a zázvor, stredné tóny konvalinka a cédrové drevo. V základe parfumu potom nájdete santalové drevo, biele pižmo a jemnú ambru.
 • Parfum pre katalytické lampy Maison Berger Paris Mydlové bublinky predstavuje príjemnú kombináciu vône, ktorá vás zavedie do minulosti. Hlava parfumu je tvorená z pomarančových kvetov a konvalinky a postupne sa mení v srdce s tónmi pivóniek a kvetov bavlníka. Základ parfumu potom tvoria nádych sladkých mandlí a pačuli.
 • Darčekové balenie Maison Berger Paris obsahuje katalytickú lampu Cube z kolekcie Essential z priehľadného skla a 250 ml interiérového parfumu Morský vzduch a 250 ml funkčnej náplne So Neutral.
 • Darčekové balenie Maison Berger Paris obsahuje katalytickú lampu Cube z kolekcie Essential z priehľadného skla a 250 ml interiérového parfumu Morský vzduch a 250 ml funkčnej náplne So Neutral.
 • Darčekové balenie Maison Berger Paris obsahuje katalytickú lampu Ovale z kolekcie Essential z priehľadného skla a 250 ml interiérového parfumu Verbena a 250 ml funkčnej náplne So Neutral.