Kórejské mlieka

  (5)
Zoradiť podľa
  • Je zvlhčovacie gélové mlieko, ktoré rýchlo zmierňuje podráždenie pokožky a vyrovnáva vlhkosť a kožný tuk. Ľahká a jemná textúra gélového mlieka sa rýchlo vstrebáva a dodáva pokožke dlhotrvajúci efekt. Intenzívne zvlhčuje pokožku a zmierňuje podráždenie.
  • Pohodlné, rýchle, dokonalé, všetko v jednom Multi-Cleanser: 1. Hĺbkové čistenie vodeodolného make-upu a čierných bodiek naraz. 2. Umývanie naraz! Balzam - olej - mlieko, trojstupňové čistenie pleti 3. Balzam, ktorý sa ľahko používa bez stekania. 4. Účinnosť ošetrenia rovnako ako v SPA s prírodnou arómou. 5. Jemná kompozícia, ktorá neštípe očí. 6. Pohodlné jednodotykové tlačidlo na nádobe.
  • All Around Safe Block Essence Sun Milk SPF 50+ hydratuje a chráni pokožku pred vonkajšími agresormi. Esenciálne zložky obsahujúce štyri výťažky z kvetov pomáhajú pohodlne pokryť pokožku a poskytnúť jej vlhkosť a výživu. Obsahuje dermotropné zložky na ochranu pokožky pred poveternostnými vplyvmi, ako aj extrakt z Tanaky s chladivým účinkom, ktorý pomáha upokojiť poškodenú pokožku pred podráždením.
  • MISSHA All Around Safe Block Soft Finish Sun Milk SPF50+/PA+++ - ľahká a osviežujúca formula na opaľovanie, ideálna na každodenné použitie. Toto opaľovacie mlieko je odolné voči vode a potu, pomáha pokožke dosiahnuť jasnosť a osvieženie. Jeho textúra nenecháva na pleti biele fľaky, mastný alebo lepivý film.
  • Toto rýchlo sa vstrebávajúce mlieko na ruky obsahuje bambucké maslo a kokosový olej pre intenzívnu hydratáciu a ochranu. Mlieko sa rýchle vstrebáva a zanecháva ruky hodvábne jemné.
    Kórejské mlieka

    Kórejské mlieka