Krémové antiperspiranty

  (12)
Zoradiť podľa
 • Spiridea ForteDeo

  1×50 ml, krém
  3.0
  (2)
  Antiperspirant v účinnej krémovej forme obsahuje látku aluminiumchlorohydrát, ktorá cielene bráni nadmernému poteniu predovšetkým v podpazuší, na dlaniach a chodidlách.
 • 7 denná kúra proti poteniu obsahuje jemné antiperspiračné mikrozložky novej generácie.
 • Vyskúšajte inovatívny spôsob použitia dezodorantu vo forme krému.
 • Krémový deodorant s obsahom prírodných zložiek prémiovej kvality bez obmedzenia potenia s nádhernou sviežou vôňou je vašim ideálnym spoločníkom v boji proti nepríjemnému zápachu! Deodorant zabraňuje zápachu a udrží sviežosť podpazušia počas celého dňa, takže si môžete bez obáv užívať všetky svoje obľúbené aktivity. Deodorant neobsahuje hliník, ani ďalšie látky, ktoré by mohli váš organizmus zaťažiť. Krémový deodorant je výbornou voľbou pri každodennej starostlivosti o podpazušie.
 • Secret Delicate Tuhý Antiperspirant Pre Ženy

  1×40ml, antiperspirant pre ženy
  Krémový antiperspirant Delicate od Secret má vyvážené pH a obsahuje hydratačné zložky, ktoré udržujú jemnú pokožku a až 48 hodinový pocit sviežosti Buďte nezadržateľne svieža po celý deň vďaka bohatej a upokojujúcej vôni Delicate krémového antiperspirantu a dezodorantu Pot a pach tela nehrajú žiadnu rolu vďaka jeho 48 hodinovej ochrane proti zápachu a pocitu mokra Pomáha zbaviť sa zápachu Vďaka krémovému antiperspirantu a dezodorantu Secret pocítite príjemné sucho, žiadny zápach a nezadržateľnú sviežosť
 • Rexona MaxPro FW Confidence

  1×45 ml, antiperspirant
  Rexona Maximum Protection Clean Confidence antiperspiračný krém.
 • Rexona MaxPro FW Clean scent

  1×45 ml, antiperspirant
  Rexona Women MAXIMUM PROTECTION clean scent - antiperspiračný krém dezodorantdorant s obsahom inovačnej technológie TRIsolid. Doteraz najúčinnejšia ochrana proti poteniu od značky Rexona, technológiu s mikrokapsulami bojujúcimi proti zápachu, zložku na hydratáciu pokožky.
 • Rexona MaxPro FW Stres control

  1×45 ml, antiperspirant
  Rexona Dámsky krémový antiperspirant Maximum Protection Stress Control
 • Biotherm Krémový dezodorant Deo Pure Creme

  1×75 ml, krémový dezodorant
  Spoločnosť Biotherm vytvára prémiové produkty starostlivosti o pokožku, ktoré preukázateľne viditeľne regenerujú pokožku pred mestským zrýchleným starnutím a sú koncipované tak, aby minimalizovali vplyv na prírodu.
 • Krémový deodorant s obsahom prírodných zložiek prémiovej kvality bez obmedzenia potenia s nádhernou kvetinovou vôňou je vašim ideálnym spoločníkom v boji proti nepríjemnému zápachu! Deodorant zabraňuje zápachu a udrží sviežosť podpazušia počas celého dňa, takže si môžete bez obáv užívať všetky svoje obľúbené aktivity. Deodorant neobsahuje hliník, ani ďalšie látky, ktoré by mohli váš organizmus zaťažiť. Krémový deodorant je výbornou voľbou pri každodennej starostlivosti o podpazušie.
 • Rexona MaxPro FW Sensit

  1×45 ml, antiperspirant
  Rexona Dámsky krémový antiperspirant Maximum Protection Sensitive Dry
 • Secret Rosewater Tuhý Antiperspirant Pre Ženy

  1×40ml, antiperspirant pre ženy
  Krémový antiperspirant Rosewater od Secret má vyvážené pH a obsahuje hydratačné zložky, ktoré udržujú jemnú pokožku a až 48 hodinový pocit sviežosti Buďte nezadržateľne svieža po celý deň vďaka bohatej a upokojujúcej vôni Rosewater krémového antiperspirantu a dezodorantu Pot a pach tela nehrajú žiadnu rolu vďaka jeho 48 hodinovej ochrane proti zápachu a pocitu mokra Pomáha zbaviť sa zápachu Vďaka krémovému antiperspirantu a dezodorantu Secret pocítite príjemné sucho, žiadny zápach a nezadržateľnú sviežosť
Krémové antiperspiranty

Krémové antiperspiranty