GreenFood Nutrition Ostropestřec mariánský 60cps

1×60 cps

Každá naša dávka obsahuje 80% -ný koncentrát Silymarínu (200mg). Rozhodujúcim kritériom rozhodnutia pri nákupe by malo byť práve množstvo Silymarínu v dennej dávke, nie množstvo samotného Pestreca. Silymarín je práve to, prečo je Pestrec vyhľadávaný, ako potravinový doplnok. Silymarín je výťažok zo semien Pestreca mariánskeho, ktorý bol pre svoje liečivé účinky využívaný v tradičnej medicíne už v staroveku. Pestrec mariánsky je pichľavý bodliak a zároveň jedna z najznámejších rastlín, ktorú poznajú prevažne ľudia, ktorí sa usilujú o vnútorné zdravie. Pre spracovanie sa používajú hlavne dobre vyzreté a usušené semená, ktoré majú najviac účinných látok. Pestrec mariánsky vyhľadávajú ľudia orientovaní na: - Detoxikáciu pečene - Účinnú detoxikáciu organizmu

6,79
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: GreenFood Nutrition Ostropestřec mariánský 60cps 1×60 cps

X59034

Hlavný popis produktu

Balenie: 60 kapsúl
Predpokladaná doba užívania 1 balenia: 
30 dní

Odporúčaná denná dávka: 1x denne 1 kapsula. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Obsah látok v dennej dávke  2 kapsuly
Pestrec mariánsky 500 mg
- z toho účinná látka Silymarín 400 mg

Zloženie: Ryžová múka, Pestrec mariánsky, rastlinná kapsula z hypromelózy (HPMC - Empty Hard capsule from Hypromellose), pridané látky: stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie na obale: Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. V tehotenstve a pri dojčení je vhodná konzultácia s lekárom. Ukladajte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Alergény:  Výrobok neobsahuje alergény uvedené v Prílohe II Nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EU) č. 1169/2011 v platnom znení.
GMO:  Výrobok v súlade s požiadavkami Nariadenia (ES) 1829/2003 a 1830/2003 neobsahuje GMO a nebol vyrobený z geneticky modifikovaných surovín.
Ionizácia: Výrobok nebol ošetrený pomocou ionizujúceho žiarenia, ako je definované v Smernici Európskeho parlamentu a Rady č. 1999/2/ES v znení Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1137/2008.
Výroba je certifikovaná podľa ISO 22000:2018


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.